Ako oceniť deti? Pomocou pohárov a trofejí

Thumbnail
Kategórie:

Pripravujete spolu s učiteľmi školskú olympiádu alebo na rodinných oslavách organizujete pre drobcov orientačnú hru? Žiadna súťaž, sa nezaobíde bez parádneho ocenenia.

Ocenenie pre tých najlepších

Orientačný beh, matematická olympiáda, alebo súťaž v prednese poézie, sú výborné spôsoby, ako môžu deti svoje schopnosti otestovať v praxi. Aby však ich snaha padla na úrodnú pôdu a tieto aktivity dávali zmysel, je potrebné drobcov patrične oceniť. Najlepším spôsobom sú medaily, poháre alebo diplomy. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na ponuku firmy Pohare BAUER, v ktorej nájdete skutočne široký a originálny výber všakovakých trofejí.

Originálne ocenenie pre športovcov

Klasikou sú medaily na krk, poháre alebo diplomy. Tým nič nepokazíte, no v ponuke firmy Pohare BAUER nájdete aj zaujímavejšie kúsky. Deti určite potešia napríklad trofeje v podobe figúrok. Ide o akúsi obmenu klasického pohára.

Ak budete športovú súťaž pripravovať pre väčšie deti, prvé tri miesta môžete oceniť originálnou sklenenou trofejou. Na sklo necháte vytlačiť text podľa vášho želania. Športové trofeje s potlačou vyzerajú naozaj výnimočne, takže deťom pripravíte veľmi peknú pamiatku, ktorá im vydrží mnoho rokov. Podobne zaujímavé sú aj akrylátové emblémy a kokardy.

apla005m2(1)

Malí umelci, recitátori a hudobníci

Na umelecké súťaže sa pohár alebo medaila, až tak nehodí. Opäť tu máme klasické papierové diplomy, ktorými nič nepokazíte. Ak však hľadáte niečo špeciálne, pozrite si ponuku kovových diplomov a plakiet. Sú nepochybne trvácnejšie a výnimočnejšie. Decká na prvých troch miestach, môžete oceniť aj elegantnou akrylátovou trofejou.

acts0002abc(1)

Nezabudnite na menej úspešných

Je samozrejmé, že vyhrať nemôže každý. V prípade detí, by ste však mali, aspoň drobnosťou, oceniť všetkých zúčastnených. Tí menej úspešní môžu dostať napríklad diplom za účasť. Veľmi milou pamiatkou môže byť aj lacná magnetka. Predsa len, je potrebné pozerať aj na ekonomickú stránku. Zaujímavý je i malý akrylátový model, na ktorý môžete nechať vytlačiť motivačný text alebo iné povzbudzujúce slová do budúcnosti. Jeden neúspech, predsa nie je koniec sveta.

dp36(1)

Podobné články