Aj vy gumičkujete? Ponúkame nové tipy!

Thumbnail
Kategórie:

Nedávno vyšli dve nové knihy o gumičkovaní a opäť ponúkajú množstvo zaujímavých nápadov, čo všetko sa dá vytvoriť z obyčajných gumičiek.

Nedávno vyšli dve nové knihy o gumičkovaní a opäť ponúkajú množstvo zaujímavých nápadov, čo všetko sa dá vytvoriť z obyčajných gumičiek. Je až neuveriteľné, akú popularitu si u nás získala táto jednoduchá zábavka – aj na knižnom veľtrhu Bibliotéka sa míňali prvé tri knihy o gumičkovaní v slovenčine ako teplé rožky.


http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/79748133/2xgumickovanie.jpg

 

Len pred dvomi mesiacmi vyšla prvá kniha o gumičkovaní s jednoduchým názvom Gumičkovanie, a už sú na pultoch kníhkupectiev ďalšie dve. Mnohí rodičia vravia, že ich deti gumičkujú, kde sa dá – vyrábajú náramky pre svojich rodičov a kamarátov, skúšajú aj zložitejšie veci ako puzdro na mobil, všelijaké ozdoby, či náramok na hodinky.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/79748133/gumicky.jpg

 

 

Existuje veľa možností a desiatky nápadov nájdete práve v dvoch nových knihách.
Gumičkovanie s háčikom ponúka 12 senzačných návrhov na náramky, náhrdelníky a iné doplnky. Mladučká a geniálna autorka tejto knihy Elizabeth M. Kollmar spolu so svojimi technikami prináša úplne novú úroveň gumičkovania. Táto kniha vám ukáže ako gumičkovať bez krosienok, potrebujete len obojstranný háčik.
Elizabeth zrozumiteľne a názorne vysvetlí návody ku každému motívu. Návody sú dopĺňané schémami a skratkami, ktoré si ihneď osvojíte. Naučte sa ako rozšíriť možnosti gumičkovania pridávaním zaujímavých korálikov, ozdôb, či gombíkov.
Vo vnútri nájdete návody ako vytvoriť Vyzdobenú retiazku, Palmový list, Jahôdky, či Rozbúrené vlny.

 

Ďalšia novinka Gumičkovanie na krosienkach obsahuje ďalšie úžasné nápady.
Ste pripravení na najúžasnejšie a najzábavnejšie doplnky svojho života? Len s pár jednoduchými nástrojmi a zrozumiteľnými návodmi si za chvíľku môžete vytvoriť pestrofarebné a super štýlové náramky, náhrdelníky, náušnice, opasky a iné doplnky.
V knižke nájdete šikovné finty, triky a inštrukcie krok za krokom. Tiež jasné návody na gumičkovanie – hippie opasok, visiace náušnice, ozdobný kvietok, či zipsový náramok. Plus farebné variácie, ktoré pristanú každému.

Podobné články