8. december 2019 / Meniny má Marína

TIPY na zimnú dovolenku

Kam s deťmi na zimnú dovolenku tento rok?
TIPY na zimnú dovolenku

Blížia sa Vianoce, a s nimi súvisiace ZIMNÉ PRÁZDNINY pre všetkých školákov! 

Tento rok budú prázdniny 23. decembra - 7. januára, a tak máte viac ako 2 týždne na zimnú dovolenku s rodinou. Je to skvelá príležitosť ísť sa lyžovať, sánkovať, či korčuľovať, popri tom sa okúpať v termálnej vode v aquaparku, zažiť kopec zážitkov, a pri všetkých aktivitách si aj oddýchnuť, ideálne mimo mesta, niekde v prírode. ;) Málokto z nás má hneď za domom svah či kopec na sánkovačku, čo je teda lepšie, než vybrať sa na dovolenku?

Máme pre Vás niekoľko TIPOV na kids-friendly hotely a zimné pobyty, pri ktorých nebudete musieť neustále vymýšľať program, a behať okolo detí celý deň. Všetko bude pripravené, a tak sa môžete tešiť na horu zážitkov (pre deti) aj oddych (pre rodičov)! Máme pre Vás aj VIANOČNÉ či SILVESTROVSKÉ tipy, a tak sa nemusíte starať o upratovanie ani nekonečné prípravy okolo vianočnej večere. ;)

Hotel Partizán****

Láka Vás kombinácia perfektne upravenej zjazdovky, širokej ponuky atrakcií pre všetkých milovníkov zimy každej, alebo ste naopak fanúšikom relaxu, ticha a rodinnej atmosféry pri sviečkach, krbe a praskajúcom dreve? Vo Wellness & congress Hoteli Partizán**** v Nízkych Tatrách budete na správnom mieste bez ohľadu na to, do ktorej kategórie patríte ;-)

K hotelu patrí vynovené MÝTO SKI & BIKE, kam vás pohodlne odvezie hotelový skibus. O deti sa postarajú animátori v obľúbenej detskej herni s maskotmi Ferdom a Ferduškou ale aj na svahu. Pod hotelom zasnežujeme Vlečík Ferdík pre deti a začiatočníkov. Pobyty spríjemníme mnohými zážitkami pre malých aj veľkých. Príďte a zabavte sa na večernom lyžovaní s oldies disco alebo na sánkovačke s hriatym. Zažite nezabudnuteľnú zimnú dovolenku na horách v HOTELI PARTIZÁN**** - Tále.

Wellness Hotel Patince****

Vám ponúka POBYT TRAJA KRÁLI - FIRST MOMENT. Prežite zimné prázdniny s Vašimi deťmi, zregenerujte svoj organizmus do nového roka a doprajte si zážitok z oddychu vďaka našej termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo. First moment ponuka do 30.11.2019: -10 % z uvedených cien.

V cene pobytu nájdete: neobmedzené vstupy do bazénového a saunového sveta, relaxačný program počas víkendu, diagnostika organizmu, novoročný darček, animačné programy a ďalšie prekvapenia. Všetky informácie sa dozviete na web stránke hotela.Hotel Boboty*** vo Vrátnej doline

Vám ponúka nezabudnuteľný pobyt v nádhernom zasneženom prostredí Malej Fatry. Po skvelej lyžovačke si oddýchnite v bazéne, zahrejte v saune, zabavíte sa pri hraní bowlingu a na záver Vás večera vynesie do gastronomického neba. Užite si svoju zimnú dovolenku v náručí Vrátnej doliny. Iba u nás máte skvelú cenu za skipass v stredisku Vrátna, skibus alebo VIP parkovisko, voľný vstup do hotelového bazéna, detský kútik, detské kino a mnoho iných výhod. Tešíme sa na Vás, tím Hotela Boboty***.

Poráč Park relax & sport centrum

Splňte si všetky priania spolu s nami v čarokrásnej prírode! Prvý sneh a mínusové teploty? My sme na nich pripravení! Neviete sa rozhodnúť či zimné korčule alebo lyže? A čo tak obe naraz! Na našom konci sveta si príde každý na svoje.

Silvester plný zážitkov v x-bionic sphere

Oslávte príchod Nového roka vo veľkom štýle s celou rodinou. Pripravili sme pre vás pobytové balíky, v ktorých je zahrnutá aj starostlivosť o vaše deti, zatiaľ čo vy budete relaxovať a užívať si služby nášho prvotriedneho wellness a spa.

Pre rodiny s deťmi máme pripravené:

  • špeciálne Family rooms, ktoré splnia všetky vaše rodinné nároky,
  • pestrý program pre deti počas celého dňa, kde sa o ne postarajú naši zábavní animátori,
  • a čo s deťmi počas Silvestrovského galavečeru? Pre ne máme pripravenú vlastnú silvestrovskú kids party.

PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE O NABITOM PROGRAME nájdete aj TU alebo priamo na stránkach x-bionic sphere.

700-eu5cgnpl2xu21507-silvester-pobyt-fb-detsky-1200x628-636x333

Komentáre