5. apríl 2020 / Meniny má Miroslava

Tipy na reštaurácie a kaviarne pre rodiny s deťmi

Či už ste na materskej, alebo sú deti v škôlke či v škole, každá z Vás by chcela občas ísť na kávu s kamarátkou, či inou mamičkou, alebo na rodinný obed do reštaurácie.
Tipy na reštaurácie a kaviarne pre rodiny s deťmi

S deťmi to však nie je také jednoduché. Treba im zbaliť čo najviac hračiek, ceruzky, papier, omaľovánky, knižky, zvieratká, lego ... Inak by venovali pozornosť iba Vašej káve, aby skončila práve na Vašom oblečení alebo aby príbor čo najhlučnejšie spadol na zem. My sme však pre Vás pripravili TIPY na KAVIARNE a REŠTAURÁCIE, kde tento problém určite mať nebudete, lebo majú skvelý detský kútik, kde sa Vaše deti budú zaoberať niečím úplne iným.

MERCADO KIDS (Aupark Bratislava)

Mercado je synonymom zdravia a čerstvosti a jeho časť Mercado Kids je určená špeciálne rodinám s deťmi. Na tvorbe jedálneho lístku sa podieľala uznávaná odborníčka na zdravú stravu Silvia Horecká, preto v ňom nájdete skutočne zdravé výživné a hodnotné moderné jedlá. V ponuke nájdete šaláty, cestoviny, minútky, rizotá aj burgre.

Kvalitná káva a veľký výber koláčov a zákuskov určite potešia nielen deti, ale aj ich rodičov. Pre deti je vytvorený nádherný dizajnový detský kútik s výhľadom do parku.

YOGI´S® (Eurovea, Bory mall, Avion v Bratislave, Eperia v Prešove)

Ak ste ešte nenavštívili naše kaviarne Yogi’s, tak neváhajte a spríjemnite si nákupný zhon práve u nás :) Trávnatý dizajn, štebot vtákov, kaviarenské stoly v tvare a dizajne stromov, čerstvosť a domáca výroba používaných surovín do nápojov a snackov. K tomu príjemné a upokojujúce prostredie pre rodiny s deťmi a omaľovánky s farbičkami. Naše kaviarne sa nachádzajú vo viacerých nákupných centrách, v Bratislave v Eurovei, v Bory Mall (v tejto kaviarni sa nachádza aj prebaľovací kútik) a v Avione. V Prešove ho nájdete napríklad v Epérii, kde môžete svoje dieťatko v pokoji prebaliť. V našich kútikoch máte k dispozícii aj hygienické vrecúška na plienky a vlhčené utierky.

YOGI´S® prináša čerstvý vietor do kaviarenského prostredia so svojim unikátnym dizajnom, skvelou kávou a geniálnymi koláčmi. Yogi’s sa spája s myšlienkou vytvorenia oddychovej zóny, v ktorej bude kaviareň dotvorená príjemným záhradným dizajnom, ktorý hneď na prvý pohľad chytí každého za srdce. Naša kaviareň chce byť iná a pokúšame sa o ďalší posun vnímania shopping centra aj ako miesta príjemného oddychu.PRIMI (Eurovea Bratislava)

Rodinná reštaurácia na brehu a promenáde Dunaja v centre Eurovea s prímorským interiérom a celoročným preskleným pavilónom s výhľadom na rieku. Obľúbenú mediteránnu kuchyňu dopĺňajú aj lokálne chute tak, aby ste si našli všetko, čo máte radi.  Deti sa môžu zabaviť pri špeciálnom detskom pizza pulte pripravovaním a pečením vlastnej pizze.ZEPPELIN (Bratislava)

Zeppelin je kombináciou kaviarne a predajne slovenských tradičných a regionálnych suvenírov. V kaviarni máme vlastnú výrobu koláčov, k tomu nesmie chýbať aj  dobrá káva. Keďže milujeme deti a chceme, aby si u nás oddýchli aj rodičia, tak sme pre nich vytvorili malý detský kútik. Rodičia si vidia na svoje ratolesti a zároveň si vychutnávajú super kávu a koláčik.

V časti suveníry sa sústreďujeme na jedinečnosť, ľudovú tvorbu a ručne vyrábané produkty. Pomerne veľkú časť predávaných produktov v suveníroch si vyrábame vo vlastnej réžii.

Radi Vás u nás privítame a pohostíme našimi poctivými koláčikmi s úsmevom na tvári.KUBU (Bory mall Bratislava)

Reštaurácia v centre Bory, ideálna na rodinné posedenia či rodinné oslavy. Interiér v štýle new yorského loftu, čerstvé domáce ručne robené cestoviny, pizza, fit jedlá, najkvalitnejšia káva z ponuky Trieste, osviežujúce limonády. Pre deti je v reštaurácii špeciálna a na mieru robená kreatívna detská časť a hravý detský pizza pult, kde si môžu deti pripraviť a nechať upiecť svoju vlastnú pizzu.DIVNÁ PANI (Banská Štiavnica)

Útulná kaviarnička, ktorú pri prechádzke po štiavnickom Trotuári nemôžete minúť.  Charakterizuje ju vôňa horúcej čokolády a turisti, ale aj domáci ju zbožňujú pre jej nezameniteľné nostalgické čaro a magickú atmosféru. Kaviareň ponúka široký výber nápojov, zákuskov a čokoládových praliniek. Dlhú chvíľu si v nej viete skrátiť vypožičaním z množstva kníh alebo spoločenskou hrou. Mamičkám zas zjednoduší posedenie detský kútik a prebaľovací pult s kompletnou hygienickou výbavou.

Komentáre