15. júl 2020 / Meniny má Henrich

Výstava - Kultúra ožíva!

Prijmite naše pozvanie na výstavu karloveských fotografov a manželov Koščíkovcov.
Výstava - Kultúra ožíva!

Ich autentickú tvorbu môžete vidieť na úrade počas celého leta až do príchodu jesene. Vernisáž nám spríjemní naša karloveská kapela Longital.

Ondrej Koščík: Je nám cťou, že sme ako domáci fotografi boli oslovení podieľať sa na znovu oživení karloveskej kultúry. Je to téma, ktorá je nám ako adoptovaným karlovešťanom veľmi blízka. Naďa trávila univerzitné časy v Mlynskej doline, a už vtedy si ju toto príjemné, ale stimulujúce prostredie získalo. Tu sa aj začal náš spoločný príbeh, a keď sme si hľadali bývanie, už sme z Karlovej Vsi nikdy neodišli. Spoznali sme tu skvelých hudobníkov, organizátorov podujatí, umelcov a tu sme začali aj spoločne fotiť. Od našich susedov a rovnomennej dvojice Longital z Dlhých dielov sme získali nielen kocúra, ale aj odporúčanie na hudobný festival Pohoda, a ďalšie festivaly a podujatia po celom Slovensku. Tu sa naše cesty stále stretávali aj s ďalšími talentovanými priateľmi z Karlovej Vsi. Veľa sme spolu cestovali za kultúrou po celej Európe, ale vždy sa za ňou najradšej vraciame domov. Tešíme sa, že kultúra ožíva a dúfame, že ju budete podporovať spolu s nami.

Longital/Daniel a Shina/: Ondreja a Naďu Koščíkových sme ako fotografov stretli prvýkrát na našom prvom koncerte v Londýne a odvtedy s veľkou radosťou sledujeme ich tvorbu, ktorou sa zaradili do prvej ligy koncertných fotografov na Slovensku. Naviac žijeme neďaleko od seba na Dlhých dieloch a máme príbuzných kocúrov. Tešíme sa na vernisáž a hranie zoči voči vám, osobne.

Zdroj: facebook.com
Podobné podujatia
PREMIÉRA: Minna a továreň na sny
SR
PREMIÉRA: Minna a továreň na sny

Skúste si predstaviť nočné snívanie ako svet nekonečných filmových štúdií,...

Denný intuitívny tábor v Malackách
BA
Denný intuitívny tábor v Malackách

ŠKOLA INTUÍCIE pripravila pre Vaše deti okrem 2-ročného programu aj...

Kocúr je kráľ na Hrade Stará Ľubovňa
PO
Kocúr je kráľ na Hrade Stará Ľubovňa

Alebo ako to bolo s kocúrom v čižmách.

HOLLYWOOD DANCE CAMP 2020
BA
HOLLYWOOD DANCE CAMP 2020

Športovo-tanečný tábor pre chlapcov a dievčatá.

Letný tábor TANI TANI s Nely
SR
Letný tábor TANI TANI s Nely

Aj Vaše dieťa trávi hodiny pri našej tanečnej relácii a...

Komentáre