25. október 2021 / Meniny má Aurel

Poď na túru 2021

Spoločným znakom podujatia je číslo sedem.
Poď na túru 2021

Hoci súčasná doba nie je priaznivá k cestovaniu a návšteve iných krajov na Slovensku či v zahraničí, čas môžete produktívne a aktívne stráviť aj v Trenčianskom kraji! Iniciatíva s názvom „Poď na Túru 2021“, ktorá bude trvať od 8.4 do 31.10. 2021 vznikla na podnet nadšencov z Trenčianskych Teplíc. Tí v prvej fáze projektu pozývajú nadšencov prírody zúčastniť sa turistickej súťaže, ktorá osloví malých i veľkých.

Cieľom projektu je oživiť cestovných ruch po pandémii zdravou, súťažnou a aktívnou formou využitia voľného času. „Idea projektu Poď na Túru 2021 a jeho prvý ročník je akýmsi prirodzeným pokračovaním aktivít na stránke Trenčianske Teplice Aktuálne. Spoločným znakom podujatia je číslo sedem - 7 mesiacov, 7 vyhliadok, 7 cien, všetko po zdolaní a preposlaní 7 selfíčiek s každou inštalovanou turistickou značkou na adresu podnaturu@gmail.com,“ ozrejmil tvorca projektu Roman Krištof.

K 7 spomínaným vyhliadkam, pri ktorých sa budú môcť návštevníci odfotiť, patria tieto lokality: Jeleň, Čvirigovec, Omšenská baba, Biela skala, Klepáč, Kamenné vráta a Baske. Všetky sa nachádzajú v okolí Trenčianskych Teplíc a patria k obľúbeným turistickým lokalitám. Pri ich návšteve nielen utužíte nielen svojho súťaživého ducha, ale doprajete si aj zdravý oddych a čerstvý vzduch, ktorý ocenia ako malí, tak aj veľkí turisti.

Podobné podujatia
Halloweensky dobrodružný kreatívny online workshop
SR
Halloweensky dobrodružný kreatívny online workshop

Bezplatný online workshop plný vzrušujúcich hier sprevádzaný vyrábaním halloweenskych masiek

DeťoFest - Najmilší festival
KE
DeťoFest - Najmilší festival

Podujatie plné hudby, hier, zábavy a skvelých zážitkov pre všetky...

Hokejová galaxia - dievčenský turnaj
SR
Hokejová galaxia - dievčenský turnaj

Nielen na podnet nášho prezitenta, Miroslava Šatana, sa Slovenský zväz...

Komentáre