22. máj 2019 / Meniny má Júlia, Juliana

Klzisko v River Parku

Aj tento rok ponúkne štýlová mestská štvrť na brehu Dunaja exteriérové klzisko pre všetkých úplne zadarmo.
Klzisko v River Parku

Aj tento rok ponúkne štýlová mestská štvrť na brehu Dunaja exteriérové klzisko pre všetkých úplne zadarmo. Krstným otcom 8. ročníka ľadovej sezóny sa stane najlepší strelec v histórii slovenskej reprezentácie a držiteľ jej všetkých štyroch medailí z majstrovstiev sveta – naša hokejová hviezda Miroslav Šatan. Krst je už tradične súčasťou celodenného zábavného podujatia Mikuláš v River Parku, na ktoré všetkých srdečne pozývame už v nedeľu 2. decembra.

Spolu s Miroslavom Šatanom bude pri otvorení tohtoročnej sezóny vynikajúca speváčka Dominika Mirgová, ktorá nielen zaspieva, ale aj pomôže s losovaním skutočne bohatej tomboly. Celodenným podujatím bude sprevádzať Víla Ella, ktorá bude postupne plniť želania detí a predstaví malých hokejistov z HOBA Bratislava, krasokorčuliarov z KŠK Slovan, ale aj deti z folklórneho súboru Prvosienka, ktoré nám pripomenú, ako vyzerali vianočné sviatky kedysi. Obľúbené vozenie na koči ťahanom koňmi a fotenie s maskotmi Mickey Mouse a Minnie, ktorí tento rok oslavujú svoje 90 jubileum, nemôžu na takomto mieste chýbať. Novinkou sú Mikulášske minitrhy, kde môžete ochutnať napríklad pečený čaj a dobroty zo „spajze“ šéfkuchára Jaroslava Žídeka, ktorý tento rok navarí aj charitatívnu Mikulášsku kapustnicu, z ktorej výťažok pôjde sociálne slabším rodinám prostredníctvom Nadácie J&T. Chránená dielňa Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých Integra ponúkne svoje handmade výrobky, ktorých kúpou prispejete na nákup materiálu na výrobu ďalších pekných vecí. Podujatie ukončí príchod Mikuláša so svojimi dvoma pomocníkmi – čertom a anjelom – ktorí určite prinesú dobroty pre všetky poslušné deti. Deň však ešte zďaleka nekončí a vy sa môžete až do deviatej večer korčuľovať zdarma na ľadovej ploche.

Klzisko s rozlohou 375 m2 a vstupom zadarmo sa počas ôsmych rokov stalo obľúbenou a vyhľadávanou príležitosťou na aktívny oddych, stretnutie s priateľmi aj rodinné víkendy. Požičovňa korčúľ, stánok s občerstvením a prevádzková doba pre verejnosť od desiatej do deviatej večer, každý deň okrem sviatkov, sú vítanými benefitmi, prečo sa na ľad vybrať práve do River Parku. Jednoduchá dostupnosť pešo, mestskou dopravou aj autom a možnosť posedieť si v prevádzkach na horúcej čokoláde alebo chutnom obede či večeri sú pre mnohých veľkým lákadlom.

Prevádzkové hodiny pre verejnosť:

  • Pondelok – nedeľa 10.00 – 21.00

Prevádzkové hodiny pre verejnosť počas sviatkov:

  • 24.12.2018 10.00 – 17:00
  • 25.12.2018 ZATVORENÉ
  • 26.12.2018 10:00 – 21:00
  • 31.12.2018 10:00 – 17:00
  • 1.1.2019 12:00 – 21:00

Parkovanie:

  • Pondelok – Piatok 6.00 – 16.00     1 h ZADARMO, 16.01 – 20.00    2 h ZADARMO
  • Víkendy a sviatky 6.00 – 20.00     3 h ZADARMO
Zdroj: riverpark.sk
Podobné podujatia
Dlháčik hľadá poklad - Život na hrade
BA
Dlháčik hľadá poklad - Život na hrade

RC Dlháčik organizuje 6. ročník športovo zábavného popoludnia pre celé...

Deň detí vo Family Wellness Hoteli Patince****
NR
Deň detí vo Family Wellness Hoteli Patince****

Príďte si so svojimi ratolesťami vychutnať Pobyt Deň detí plný...

Jún v BIBIANE
BA
Jún v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

BRaK – Bratislavský knižný festival 2019
BA
BRaK – Bratislavský knižný festival 2019

Šiesty ročník multižánrového Bratislavského knižného festivalu BRaK sa bude konať...

Letný pobyt vo Wellness Hoteli Patince****
NR
Letný pobyt vo Wellness Hoteli Patince****

Zregenerujte svoj organizmus a načerpajte novú energiu vďaka blahodarným účinkom...

Komentáre