26. apríl 2018 / Meniny má Jaroslava
Skupina rodinných portálov:

Gardenia 2018 v Agrokomplexe

21. ročník medzinárodnej záhradkárskej výstavy s programom pre verejnosť.
Gardenia 2018 v Agrokomplexe

Ostrý štart záhradkárskej a stavebnej sezóny začína na výstavách Gardenia a Domexpo v Nitre! Tešte sa na vodopád exotických kvetov, retro expozíciu, galériu Bonsajov a najväčší výber letničiek, drevín a kvetov, záhradný nábytok, tradičné slovenské ľudové remeslá alebo rady odborníkov ako postaviť dom snov. Nezabudnite! Výstavy Gardenia a Domexpo v dňoch od 19. do 22. apríla na Národnom Výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Plánujete novostavbu či renováciu?

Práve pre vás je ideálnym krokom návšteva komplexnej stavebnej výstavy Domexpo, ktorá sa uskutoční v termíne od 19. do 22. 4. 2018 na výstavisku v Nitre.

Trinásty ročník výstavy s heslom „Staviame od A po Z“ sa pomaly blíži. Podobne ako po iné roky, bude sprievodným podujatím obľúbená jarná výstava Gardenia, ktorá sa pochváli už svojim dvadsiatym druhým ročníkom. Kombinácia týchto dvoch výstav nie je náhodná a je doplnená o výstavu pre fotovoltiku a solárnu techniku. Tieto výstavy predstavujú dokonalé spojenie, ktoré prinesie návštevníkom vedomosti a inšpiráciu pre vybudovanie moderného, nízkoenergetického bývania, ekologické riešenia v domácnostiach, ale aj nápady na zveľadenie najbližšieho okolia či záhrady. Viac ako 400 vystavovateľov je pripravených očariť stále sa zvyšujúci počet návštevníkov. V roku 2017 navštívilo výstavu Domexpo a Gardenia 46 184 návštevníkov.

Domexpo bude aj tento rok výstava, na ktorej získa každý návštevník, okrem ucelených vedomostí z oblasti stavebníctva, tiež priestor na konzultácie o stavbe vysnívaného domu priamo s vystavovateľmi. Odbornosť poradenstva zaručia profesionáli zo spoločností: Cech kachliarov, Cech strechárov Slovenska, Komora kominárov Slovenska, Cech maliarov a Cech podlahárov. Na výstavu DOMEXPO prijala pozvanie aj Stavebná komora, ktorá môže návštevníkom odovzdať praktické rady v oblasti obnovy domov, zateplenia, statiky, bezpečnosti a tiež odporúčania ako si správne vybrať stavebný dozor. O bohatý program sa postará aj Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu. Hlavnou témou jej programu bude lokálny zdroj pri vykurovaní domov či pri používaní vlastnej studne.

Projekt „Zelené podzoborie“ sa rozvíja od roku 2016. Predstavuje novinky týkajúce sa odpadového hospodárstva, prezentuje bioprodukty spojené s ochutnávkou lokálnych producentov a predstavuje návštevníkom prvky zelenej architektúry – slamený dom.

Stavebná výstava sa nezaobíde bez ukážok konkrétnych riešení vo výstavbe domov, ktoré umožnia záujemcom nabrať inšpiráciu. Zastúpenie na výstave bude tvorené výrobcami a predajcami nízkoenergetických stavieb, kvalitných stavebných materiálov, striekanej či fúkanej izolácie vzduchotesných systémov, zimných záhrad, krbov, interiérových zariadení a mnohými ďalšími. Naozaj bohatá ponuka komplexnej stavebnej výstavy môže priviesť všetkých návštevníkov aj počas tohto ročníka o krok bližšie k domu snov. Preto ak máte v pláne výstavbu či rekonštrukciu rodinného domu alebo chalupy, revitalizáciu či skrášlenie záhrady, na výstavisku v Nitre nájdete všetko potrebné a ešte oveľa viac.

Zdroj: facebook.com
Podobné podujatia
Národná výstava bonsajov a suiseki
KE
Národná výstava bonsajov a suiseki

Národná výstava bonsajov a suiseki v Botanickej záhrade v Košiciach.

Veľké novembrové nosiace stretnutie a workshop
BA
Veľké novembrové nosiace stretnutie a workshop

Srdečne Vás pozývame na stretnutie nosiacich rodičov a budúcich rodičov,...

Máj v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica
PO
Máj v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Pozdravte prebúdzajúcu sa jarnú prírodu Vysokých Tatier a vychutnajte si...

Máj v BIBIANE
BA
Máj v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Máj v Kultúrnom zariadení Petržalky
BA
Máj v Kultúrnom zariadení Petržalky

Pozrite si májovy program v KZP.

Komentáre