20. november 2019 / Meniny má Félix

Dni otvorených dverí a samozber levandule

Srdečne vás pozývame na 4.ročník Dní otvorených dverí na fialovom levandulovom políčku.
Dni otvorených dverí a samozber levandule

Milí priaznivci levandule, srdečne vás pozývame na 4.ročník Dní otvorených dverí na našom fialovom políčku :) Tento rok sme sa možnosť samozberu rozhodli predĺžiť na viac dní, udalosť však bude aktualizovaná/predĺžená podľa toho, ako rýchlo sa pole vyzbiera.
V tieto dni si u nás budete môcť sami nazbierať dva druhy levandule lekárskej, odfotiť sa s množstvom tematických rekvizít a radi vám poradíme ako sa správne starať o tú vašu levanduľu a na čo všetko sa dá využiť. Budú tu na vás čakať aj rôzne levanduľové produkty priamo z našej výroby, malé občerstvenie a ďalší zaujímavý tematický sortiment. Nebude chýbať ani ochutnávka levanduľového vínka a likéru a autentická provensálska atmosféra!

Pri vstupe do areálu si môžete zakúpiť papierovú taštičku o veľkosti 28x20x10 cm za cenu 5 eur a sami si do nej nazbierať levanduľu.
Nožnice požičiavame na mieste.
Platba je možná len v hotovosti.
Areál je bezbariérový. Zvieratká sú u nás vítané.
Nie je povinné si zakúpiť tašku na samozber, vstup je zdarma, návštevníci sa k nám môžu prísť len pozrieť alebo sa odfotiť a užiť si atmosféru.

Návštevníkov žiadame, aby dodržiavali pokyny na strihanie, ktoré dostanú pri vchode, nosnosť jednotlivých rekvizít a brali ohľad na rastliny a na seba navzájom. V areáli bude niekoľko našich pracovníkov, ktorí budú dohliadať na strihanie a priebeh akcie, neváhajte sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou. Zároveň upozorňujeme, že v čase kvitnutia je na poli zvýšený výskyt včiel.

Levanduľové pole sa nachádza za obcou Malé Leváre, v rekreačnej oblasti Rudava, cesta je vyznačená billboardom priamo v dedine, za dedinou potom tabuľkami s názvom LEVANDULAND, bližšie info ako sa k nám dostať a mapu nájdete na www.levanduland.sk v sekcii Navštívte nás, prípadne stačí zadať do google maps Levanduľa zo Záhoria. Parkovanie je možné na parkovisku pred areálom a na trávniku pozdĺžne pri ceste.

Zdroj: facebook.com
Komentáre