15. december 2019 / Meniny má Ivica

15. narodeniny OC Galeria Shopping

Najväčšia narodeninová oslava tohto roka je tu! Obchodné centrum Galéria Shopping Košice oslavuje v októbri svoje 15te narodeniny!
15. narodeniny OC Galeria Shopping

Obchodné centrum Galéria Shopping Košice si v rámci svojich okrúhlych narodenín pre svojich návštevníkov pripravila veľké prekvapenie.

Za svoj nákup môžu totiž návštevníci vyhrať horúcu novinku tohto roka – úplne novú Škodu Scala. Stačí, ak v ktoromkoľvek obchode tohto obchodného centra v období od 1. do 18. októbra nakúpia nad 20 €, resp. vo vybraných prevádzkach ako sú kaviarne, reštaurácie, či kino nad 10 €, zaregistrujú sa v mieste konania súťaže na prízemí OC Galéria Shopping Košice a sú v hre o nové auto. Miesto súťaže sa nachádza vedľa Telekom Centra, návštevníci ho spoznajú celkom ľahko, nachádza sa v ňom totiž hlavná cena súťaže – Škoda Scala.

Registrácia do súťaže je celkom jednoduchá. Stačí prísť s bločkom o nákupe na miesto súťaže, vypísať si žrebovací lístok základnými kontaktnými údajmi a informáciami o nákupe, predložiť žrebovací lístok spolu s bločkom o nákupe na kontrolu a následne vhodiť žrebovací lístok do urny. Potom si už len stačí ponechať bloček do dátumu žrebovania a veriť v svoje šťastie. Samozrejme platí, že čím viac nákupov, tým väčšia šanca na výhru. Žrebovanie sa uskutoční 18. 10. 2019 na prízemí OC Galéria Shopping Košice v rámci narodeninového programu. 15. narodeniny OC Galéria Shopping Košice bude sprevádzať aj bohatý sprievodný program.

Od 14. do 18. októbra v čase od 15:00 do 19:00 sa môžu návštevníci obchodného centra tešiť na fantastickú zábavu a súťaže o skvelé ceny. Pre deti budú pripravené tvorivé dielne, maľovanie na tvár, ale aj nafukovacia šmýkalka a kolotoč. S OC Galéria Shopping Košice budú oslavovať aj Ujo Ľubo, kúzelník Wolf, Sranda Banda, Paci Pac, či hlavní hrdinovia z obľúbeného seriálu OTECKOVIA

Podobné podujatia
Klzisko v Eurovea
BA
Klzisko v Eurovea

Vychutnajte si rozprávkovú zimu u nás na námestí v Eurovea.

Vianočné trhy vo zvolenskej Európe
BB
Vianočné trhy vo zvolenskej Európe

Tak ako každý rok sa budeme na Vás tešiť na...

Vianočná ZOO
KE
Vianočná ZOO

Prípravy na najkrajšie sviatky roka sú v plnom prúde aj...

Vianočné trhy v Brezne
BB
Vianočné trhy v Brezne

Mesto Brezno pozýva na trhy.

Vianočné trhy v Medzibrání
BB
Vianočné trhy v Medzibrání

Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnica Vás pozýva na tradičné...

Komentáre