29. september 2020 / Meniny má Michal, Michaela

15. narodeniny OC Galeria Shopping

Najväčšia narodeninová oslava tohto roka je tu! Obchodné centrum Galéria Shopping Košice oslavuje v októbri svoje 15te narodeniny!
15. narodeniny OC Galeria Shopping

Obchodné centrum Galéria Shopping Košice si v rámci svojich okrúhlych narodenín pre svojich návštevníkov pripravila veľké prekvapenie.

Za svoj nákup môžu totiž návštevníci vyhrať horúcu novinku tohto roka – úplne novú Škodu Scala. Stačí, ak v ktoromkoľvek obchode tohto obchodného centra v období od 1. do 18. októbra nakúpia nad 20 €, resp. vo vybraných prevádzkach ako sú kaviarne, reštaurácie, či kino nad 10 €, zaregistrujú sa v mieste konania súťaže na prízemí OC Galéria Shopping Košice a sú v hre o nové auto. Miesto súťaže sa nachádza vedľa Telekom Centra, návštevníci ho spoznajú celkom ľahko, nachádza sa v ňom totiž hlavná cena súťaže – Škoda Scala.

Registrácia do súťaže je celkom jednoduchá. Stačí prísť s bločkom o nákupe na miesto súťaže, vypísať si žrebovací lístok základnými kontaktnými údajmi a informáciami o nákupe, predložiť žrebovací lístok spolu s bločkom o nákupe na kontrolu a následne vhodiť žrebovací lístok do urny. Potom si už len stačí ponechať bloček do dátumu žrebovania a veriť v svoje šťastie. Samozrejme platí, že čím viac nákupov, tým väčšia šanca na výhru. Žrebovanie sa uskutoční 18. 10. 2019 na prízemí OC Galéria Shopping Košice v rámci narodeninového programu. 15. narodeniny OC Galéria Shopping Košice bude sprevádzať aj bohatý sprievodný program.

Od 14. do 18. októbra v čase od 15:00 do 19:00 sa môžu návštevníci obchodného centra tešiť na fantastickú zábavu a súťaže o skvelé ceny. Pre deti budú pripravené tvorivé dielne, maľovanie na tvár, ale aj nafukovacia šmýkalka a kolotoč. S OC Galéria Shopping Košice budú oslavovať aj Ujo Ľubo, kúzelník Wolf, Sranda Banda, Paci Pac, či hlavní hrdinovia z obľúbeného seriálu OTECKOVIA

Podobné podujatia
Október v BIBIANE
BA
Október v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Vševedko - edukačný a hravý festival
BA
Vševedko - edukačný a hravý festival

2. ročník edukačného a hravého festivalu Vševedko pre všetky zvedavé...

Jesenná pohoda v Tatrách v Hoteli Eufória ***
PO
Jesenná pohoda v Tatrách v Hoteli Eufória ***

Príďte si užiť jeseň s deťmi do Tatier!

Jesenné PERMON prázdniny
ZA
Jesenné PERMON prázdniny

Najlepší jesenný prázdninový pobyt strávite na Podbanskom.

Halloween 2020 s
TN
Halloween 2020 s "bosorkami"

Príďte si užiť Halloween s deťmi do Horského hotela Remata...

Komentáre
IMG: