8. december 2019 / Meniny má Marína

Ranch Amadeus

Ubytovanie, tábory, jazda na koni pre začiatočníkov i pokročilých. Výlety na koni po okolí, organizovanie športových podujatí.
Ranch Amadeus

Ranč Amadeus sa nachádza v dedinke Valentová, ktorá je vzdialená 12km južne od mesta Martin v prekrásnej časti stredného Slovenska nazývanej Turiec. Je obklopený vrchmi Veľkej a Malej Fatry s výbornými podmienkami pre turistiku počas celého roka. Vyznávači cykloturistiky majú možnosť spoznať okolitý kraj po dobre značených chodníkoch vo viac ako 27 dolinách. Pre zdatnejších turistov je možnosť absolvovať náročnejšie turistické pochody s dlžkou 5 hodín a viac do blízkeho okolia alebo možnosť odvozu do iných lokalít Slovenska.

Jazda na koni

Pod vedením skúsených inštruktorov zabezpečíme kurzy jazdenia pre začiatočníkov aj pokročilých prípadne jazdu v kroku na jazdiarni pre tých ,ktorí chcú skúsiť vidieť svet z konského chrbta po prvý krát. Vám, ktorí sa chcete koňom venovať dlhodobo pripravíme program, ktorý Vás naučí ako sa starať o kone, ako ich sedlať, cvičiť a pod. Pre skúsených jazdcov organizujeme atraktívne výlety na konskom chrbte do okolitej prírody, ktoré môžu trvať od jednej hodiny až po niekoľkodňové traily v okolitých horách. Okrem toho vlastníme aj španielske a arabské plemena a dva poníky určené pre najmladších návštevníkov.

Canoe

V blízkosti pretekajúca rieka Turiec je vhodná na rybačku ako aj na splavovanie. Splavovanie je atraktívna, aktívna forma relaxácie. Je vhodná pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, organizované školské či firemné kolektívy. Spoznajte vlastné schopnosti a zažite dobrodružstvo, na ktoré budete s radosťou spomínať. Ponúkame transport na splav na rieky Váh, Orava.

Štvorkolky

Trocha zábavy pre veľkých aj malých... Možnosť povoziť seba alebo Vaše deti v okolí ranča na štvorkolkách. Sú pripravené štvorkolky pre dospelých, mladých aj najmenších..

Pre našich návštevníkov organizujeme okrem podujatí spojených s koňmi rôzne športové podujatia, výlety do blízkeho aj vzdialeného okolia, návštevy hradov, zámkov, prírodných rezervácii, kúpeľov a kúpalísk. V našom saloone je možnosť posedieť si s priateľmi a známymi pri dobrom občerstvení alebo si večer posedieť pri ohníku alebo pri grilovačke. Na požiadanie môžeme pripraviť špeciálne menu.

Komentáre