17. júl 2019 / Meniny má Bohuslav

Gazdovský dvor NÁŠ SEN: Pusté Úľany

Gazdovský dvor sa poteší každej návšteve detičiek aj dospelých.
Gazdovský dvor NÁŠ SEN: Pusté Úľany

VSTUP PRE VEREJNOSŤ:

január skupiny počas celého roka:
MŠ, ZŠ, SŠ, CVČ, kluby, alebo rôzne, aj súkromné, uzavreté skupiny (minimálna cena za skupinu - 50 eur) treba rezervovať termín
(dvor bude uzavretý pre obj. sk.)
február skupiny
marec 13.00 - 17.00
apríl 13.00 - 17.00
máj 13.00 - 17.00
jún 15.00 - 19.00
júl 15.00 - 19.00
august 15.00 - 19.00
september 13.00 - 17.00
október 13.00 - 17.00
november skupiny
december skupiny
viac info:
www.dvornassen.sk
FB: gazdovský dvor náš sen

Verejnosť: Počas návštevných hodín mate prístup k zvieratkám, kto bude chcieť nakŕmi, alebo učeše kozičky, ovečky, alebo prasiatka :-) Pre deti je pripravený detský kútik, deti sa zahrajú, dospelí si oddýchnu. Možné je aj člnkovanie.

Ďalej sa počas celého týždňa môžu objednávať MŠ, ZŠ, SŠ, CVČ, kluby, alebo rôzne uzavreté skupiny ...  v priebehu návštevy bude dvor uzavretý iba pre objednanú skupinu. U nás je možné stráviť v rámci vyučovania čas, ktorý uznáte za vhodný, môžte si tu aj zorganizovať napríklad netradičnú narodeninovú oslavu pre dieťa,, kamaráta ... opekačku, teambuilding ... deti aj dospelí môžu zvieratká kŕmiť, hladkať, česať. Počas celej návštevy je prítomný sprievodca.

Na dvore sa nachádzajú hojdačky, detský kútik, altánky na relax, klubovňa na oddych a hry, miesto na opekanie a možnosť člnkovania.

Fantázii na činnosť uzavretej skupiny sa medze nekladú, všetko je na dohovore, nech sa páči, zavolajte, alebo napíšte, veríme, že vaša, škola, škôlka, klub, centrum, alebo partia kamarátov môžu u náš stráviť krásne chvíle :-)

www.dvornassen.sk

tel: 0904 608 242

O nás:

Mali sme sen: Vybudovať Gazdovský dvor, kde sa budú cítiť zvieratká príjemne, kde sa bude brať ohľad na ich prirodzené potreby.

Začal vznikať GAZDOVSKÝ DVOR  „NÁŠ SEN“

Tvorba a udržiavanie nás stojí nemalé prostriedky, čas a námahu, veľmi pekne vám preto ďakujeme za rešpektovanie usmernení.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú a podporujú nás, či už prácou, poskytnutým materiálom, alebo milým slovom. Ďakujeme za obetavú pomoc.

Oddýchnite si od pracovného tempa, povinností v domácnosti, či v štúdiách.

... poľavte, dýchajte, žite  ;-) ...

Galéria
Komentáre