18. február 2019 / Meniny má Jaromír

Apartmány Hilson Jasná - Rezort plný zážitkov

Kombinujte to, čo máte najradšej – príjemné prostredie, jedinečný dizajn, športové aktivity, či relax v špičkovom wellnesse - a to všetko za skvelé ceny!
Apartmány Hilson Jasná - Rezort plný zážitkov

Apartmány Hilson Jasná –  rezort plný zážitkov

Je samozrejmé, že každý človek chce dovolenku stráviť v príjemnom, jedinečnom a pohodlnom prostredí. Ubytovanie v Apartmánoch Hilson Jasná bolo navrhnuté tak, aby splnilo aj tie najnáročnejšie priania hosťa. Jedinečný dizajn, farebne zladený interiér a výnimočné prostredie – to je ubytovanie, ktoré vo Vás zanechá iba najkrajšie spomienky.

Apartmány Hilson Jasná –  očarujúca lokalita, ktorá Vás uchváti

Vybrali ste si dovolenku na Liptove či v Jasnej? V tom prípade vedzte, že kvalitné, cenovo dostupné a komfortné ubytovanie zoženiete v Apartmánoch Hilson Jasná. Naša lokalita uspokojí požiadavky každého hosťa. Od nás máte všade blízko. Navštívte stredisko Jasná len necelých 10 km od apartmánov. Máte chuť sa okúpať? Stačí si vybrať. Tatralandia alebo Liptovská Mara sú len na skok. Dostali ste chuť objavovať taje prírody? Demänovská jaskyňa je len 3 km od nás.

Apartmány Hilson Jasná – spojte sa s prírodou

Priamo z vlastného balkóna si môžete vychutnávať výhľad na končiare Nízkych Tatier, kde sa nachádza stredisko Jasná. Pobyt Vám spríjemní aj pohľad na dvojtisícové končiare Západných Tatier, ktoré môžete pozorovať z okien Vašej spálne. Jednoducho povedané apartmány Jasná Hilson sú tou správnou voľbou pre milovníkov prírody.

Galéria
Komentáre