22. máj 2019 / Meniny má Júlia, Juliana

Adrenalin Centrum Liptov

Adrenalin centrum v Liptovskom Mikuláši je miesto kde prežijete dobrodružstvo, veľa nezabudnuteľných zážitkov, oddych a predovšetkým príjemne strávený čas.
Adrenalin Centrum Liptov

Nájdete tu veľmi širokú ponuku športových aktivít od vodných športov, aktivít na zemi a nechýbajú ani aktivity vo vzduchu. Príďte a vyskúšajte si rafting alebo hydrospeed na divokej vode, zahrajte si obľúbený paintball s priateľmi, kolegami na našom paintball ihrisku, zalietajte si v našej škole paraglidingu, alebo vyskúšajte novú a príjemnú zábavu pre celú rodinu ADVENTURE GOLF. V areáli si tiež zajazdíte na štvorkolkách, alebo sa môžete vydať na vyhliadkovú jazdu do okolitých terénov a spoznať pri tom krásy regiónu Liptov. Vaše strelecké schopnosti preveríte na strelnici pri lukostreľbe, airsofte alebo streľbe zo vzduchovky.

Hlavné atrakcie Adrenalin centra:

Rafting priamo v Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš na umelo postavenom kanáli umožňuje splavovať divoké pereje aj v letných mesiacoch, keď má väčšina riek suché koryto. Dľžka trate je cca 350 m. Raftujte so skutočnými profesionálmi, ktorí sa vodným športom venujú od malička.

Priamo v areály sa nachádza paintballové ihrisko o rozlohe viac ako 1500 m² s 30 samostatnými drevnými prekážkami. Paintballové ihrisko je ideálnym a obľúbeným miestom pre všetkých čo majú radi adrenalín a chcú si vyskúšať túto atraktívnu aktivitu. Je to hra plná napätia, v ktorej je dôležitá nielen fyzická kondícia a sila, ale tiež schopnosť premýšľať a rýchlo sa rozhodovať.

Adrenalín Centrum ponúka v svojom rozšírenom areáli možnosť absolvovať viacero kurzov paraglidingu. Na cvičnom teréne si paragliding môžete len ochutnať, alebo sa do neho ponoriť naplno a stať sa samostatným pilotom. Paragliding je šport pri ktorom Vás spojenie fyzických a psychických schopností vynesie veľmi vysoko. Ide o najprístupnejší spôsob lietania pre široké spektrum záujemcov.

Vyskúšajte si svoje strelecké schopnosti pri streľbe zo vzduchoviek. Pripravíme Vám strelecký pretek pre jednotlivcov alebo tímy. Streľbu zo vzduchoviek Vám zorganizujeme v našom areáli alebo kdekoľvek v rámci Slovenska. Aktivita vzduchovky je vedená pod dozorom skúseného inštruktora.

Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Veľkosť dráh je však jediné, čo má Adventure golf spoločné s minigolfom, pretože spôsob hry je úplne odlišný.

Na dráhach Adventure golfu sú rôzne nerovnosti, vyvýšeniny, kamene a piesočné bunkre.

Galéria
Komentáre