2. marec 2021 / Meniny má Anežka

Fusakle - Československý originál

Značka Fusakle, nemá rada nudu a rada sa odlišuje v detailoch. Ponožky môžu o Tebe veľa povedať, Tvoj názor, povahu či náladu
Fusakle - Československý originál

Vieš si ich decentne schovať alebo provokačne ukázať. Keďže možnosti nápaditých ponožiek na Slovensku boli obmedzené, preto vznikli Fusakle, aby nadviazali na kedysi úspešný textilný priemysel v našej krajine. A preto sa značka Fusakle vyrába výhradne na Slovensku a už aj v Čechách.

DSC_8934

Ako vznikli Fusakle?

Bola to súhra rôznych okolností, no hlavne to bola reakcia Janka, nášho zakladateľa, na situáciu a náladu v spoločnosti. Prvotný nápad nebolo vyrábať ponožky, ale pokúsiť sa otvoriť okoliu myseľ, odbúrať strach a hlavne šíriť radosť. Ale ak chceš vedieť celý príbeh pekne po poriadku, prečítaj si ako to bolo celé od začiatku.

Aké Fusakle u nás nájdeš?

Rôznorodé, presne také, ako my všetci. V ponuke nájdeš viac ako 250 dizajnov, ktorými môžeš vyjadriť svoj názor, náladu, alebo si môžeš vybrať aj také, ktoré pomáhajú iným. Snažíme sa pomôcť nielen mladým umelcom, nadaným ľudom s ktorými spolupracujeme, ale aj organizáciám a skupinám s rôznym znevýhodnením, ktorí nemajú toľko šťastia ako my ostatní. Kúpou vybraných ponožiek pomáhaš   aj ty finančnou čiastkou, ktorú odvádzame z predaja každého páru takýchto Fusakiel danej organizácii.

Fusakle sú k tebe bližšie a bližšie 

Radosť rozdávame už nielen v Bratislave, ale aj v Trnave, Nitre, Banskej Bystrici a Košiciach. Dostali sme sa tak k Tebe bližšie, aby si si mohol Fusakle nielen obzrieť ale si ich aj omakať a zistiť, že sú vyrobené z príjemných materiálov, ktoré oceňuje väčšina slovenských a už aj českých nôh. Lebo z Fusaklí sa tešia už aj naši českí bratia v Prahe a Brne.

Tešíme sa na teba v týchto predajniach po Slovensku a v Čechách.

Alebo sa uvidíme na festivaloch alebo nejakej príjemnej akcii. Sleduj čo chystáme na Facebooku aj Instagrame

Galéria
Komentáre