18. júl 2019 / Meniny má Kamila

Be Lenka

Internetový obchod so šatkami na nosenie detí, detskými šatkovými nosičmi a doplnkami zo šatiek. Ponúkame aj službu požičovne šatiek a ergonomických nosičov.
Be Lenka

Sme internetový obchod so šatkami na nosenie detí, detskými nosičmi a doplnkami zo šatiek. Originálny dizajn, rôzne veľkosti pre všetky vekové kategórie nosených detí.

V našom e-shope www.belenka.sk nájdete širokú ponuku šatiek na nosenie detí, detských ergonomických nosičov a doplnkov značky Lenka. Spoločným menovateľom je šatkovina – všetok náš sortiment je vyrobený zo šatiek na nosenie detí. Jedinečný dizajn značky Lenka tvoria vzory, farebné kombinácie a motívy, aké inde nenájdete. Okrem pomôcok na nosenie detí ponúkame tiež originálne tašky a kabelky v rovnakom dizajne ako Lenka šatky. Šatky a šatkové nosiče ponúkame vo všetkých dostupných dĺžkach a veľkostiach, v rastúcich aj nerastúcich prevedeniach, aby si každý našiel to pravé pre svoje dieťatko.

Na našej stránke funguje aj požičovňa šatiek a ergonomických šatkových nosičov.

Všetky naše produkty nájdete online, ale môžete si ich prísť pozrieť, vyskúšať a požičať aj osobne na našu prevádzku v budove Rondel Offices v Žiline. Radi vám poradíme s výberom, pomôžeme s viazaním šatky či so správnym nastavením nosiča. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Komentáre