6. jún 2020 / Meniny má Norbert

Hravá kaviarnička SPACE MANIA

Nová hravá kaviarnička “Space Mania” plná zábavy pre detičky, ale aj dospelých.
Hravá kaviarnička SPACE MANIA
Miesto, kde si dospelý môžu pokojne vychutnať chvíľku oddychu pri kávičke s rodinou a priateľmi, ale aj zároveň aj so svojou ratolesťou.

Hravá kaviarnička SPACE MANIA je plná zábavy a je navrhnutá pre Vaše deti tak, aby sa v nej dosýta vyšantili a zároveň objavovali nové dobrodružstvá. Veľkú časť priestoru tvorí detská plocha na hranie. Jej súčasťou je jedinečné interierové ihrisko s vesmírnou tematikou prístupné pre deti približne od 1 - 12 rokov. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že je jednoposchodové a ukrýva veľa prekvapení. Prízemie ihriska je zaplnené detskými hračkami.

U nás si prídu na svoje aj milovníci Nintendo Wii, máme v ponuke široký sortiment športových ale aj vedomostných hier.

Kaviarnička je otvorená každý deň v týždni, keďže v Senci je málo miest, kde si môžeme s deťmi posedieť a tráviť s nimi čas. Organizujeme cez týžden rôzne interaktívne činnosti, aby sa deti učili a rodičia tešili, že ich ratolesti napredujú a prežívajú chvíle všetci spolu v príjemnom prostredí. Ak nemáte kam pozvať priateľov a osláviť s nimi a s Vašimi deťmi narodeniny alebo meniny, tak vám ponúkame riešenie, ako bezstarostne pripraviť celú oslavu. Vy si vyberiete deň, výzdobu, občerstvenie, tortu a iné splniteľné požiadavky a deti sa môžu na oslave nerušene jašiť v hernej zóne a vychutnávať krásnu atmosféru.

Naším cieľom je, aby sa hostia cítili príjemne, a preto je zriadená aj kaviarenská časť, v ktorej si môžu všetky vekové kategórie (nie len mamičky s deťmi) oddýchnuť a vychutnať množstvo rôznych pochutín. V ponuke máme výbornú taliansku kávu zn. Filicori Zecchini, horúcu a ľadovú čokoládku La Vita pre maškrtníkov, čajíky aj pre tehuľky a dojčiace maminy, nealko nápoje a samozrejmosťou je tiež široký výber koláčikov.

Celý priestor je prispôsobený potrebám rodičov a detí, takže sme nezabudli ani na miesto, kde si môže mamička v pokoji dojčiť dieťatko a prebaliť ho na prebaľovacom pulte. Pre staršie deti sú pripravené stoličky na kŕmenie, na toaletách stupienky a tiež redukcie na WC a nočníčky pre najmenších.

Máme tiež v ponuke na predaj kreatívne hračky Melissa & Doug.

4

Otváracie hodiny:

  • Pondelok - Nedeľa 10.00 - 20.00 h

Cenník:

  • Cena vstupu do hracej zóny platí pre deti od 1 roka
  • 3 Eur cez týžden
  • 3.50 Eur cez víkend, štátne sviatky,  školské prázdniny
  • vstup časovo neobmedzený.
Komentáre