18. júl 2019 / Meniny má Kamila

Foto puzzle

Foto puzzle sú stále obľúbenejšie medzi všetkými vekovými skupinami a medzi všetkými vrstvami ľudí na celom svete.
Foto puzzle

Spoločnosť Venus Puzzle bola založená v roku 2004 za účelom výroby a predaja vysoko kvalitných foto produktov jej odberateľom. Počas niekoľkých rokov sme vyvinuli jedinečnú technológiu pre výrobu puzzle z jedného kusu a reklamných puzzle v malých objemoch. Naše výrobky sú kombináciou vysokého štandardu kvality na trhu so zákaznícky orientovaným prístupom a dostupnou cenou.

Naše výrobky dodávame zákazníkom na celom svete už mnoho rokov, s viac ako 100 000 predanými kusmi. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom kvalitu, ktorú si zaslúžia a 100% garanciu spokojnosti.

  • V akom rozlíšení vieme tlačiť?

Používame tlačiarne s vysokým rozlíšením tlače a tlačových radičov EFI Fiery. 1200 DPI, alebo dalo by sa povedať vo fotografickej kvalite.

  • Aká je hrúbka kartónu?

Používame kvalitné modré Eska Puzzle kartóny dovezené z Holandska. Hrúbka kartónu je 2mm, kartón je veľmi stabilný a pritom ľahký.

  • Je rez čistý?

Áno, dieliky do seba zapadajú dokonale. Špeciálne nože nielen strihajú, ale aj mierne ohnú hrany, čo umožňuje jednoduchú montáž.

  • Aké sú rozmery a tvary dielikov?

Naše výsekové formy boli navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim individuálnym očakávaniam. Veľkosť každého dielika je podobná (cca 2 cm). Avšak, každý kus má jedinečný tvar.

  • Ako sa puzzle zabalené?

Naša jedinečná potlačená krabica z dvoch častí, zo stabilného kartónu s potlačou je plne prispôsobená každej zákazke. Obrázok puzzle je na veku a po stranách krabice, celok je zbalený vo fólií, ako z obchodu.

Komentáre