6. jún 2020 / Meniny má Norbert

Chefshop

Chefshop je špecializovaný obchod so zahraničnými delikatesami, pomôckami pre cukrárov a pre každého fanúšika kvalitného vybavenia do kuchyne.
Chefshop
Chefshop.sk je e-shop založený najväčšou školou varenia v Čechách - Školou vaření Chefparade. Našou misiou sú 100% spokojní zákazníci, ktorí vďaka nám budú schopní vykúzliť tie najlahodnejšie jedlá ako vo svojich domácnostiach tak v profesionálnych gastro prevádzkach. Snažíme sa predávať tie najkvalitnejšie produkty ako od tradičných českých firiem, tak od zahraničných výrobcov.
Potraviny už ale tvoria veľmi malé percento nášho sortimentu. Spolu s našim rastom sme sa zamerali skôr na vybavenie pre kuchárov. Amatéri aj profesionálni kuchári si tak u nás nakúpia hrnce, panvice, kuchynské spotrebiče a ďalšie pomôcky na varenie a pečenie a doplnky na stolovanie. Snažíme sa vám ponúknuť tú najvyššiu kvalitu za tie najlepšie ceny. Medzi značkami nájdete nájdete napríklad KitchenAid, Zwilling, WMF, Tefal, LotusGrill a mnoho ďalších obľúbených značiek po celom svete.
Našim najväčším plusom je, okrem kvalitných produktov, zákaznícky servis. Snažíme sa, aby naši zákazníci boli čo najspokojnejší s celým priebehom nákupu aj tiež po ňom. Snažíme sa predávať kvalitné produkty, ktoré nebude potrebné reklamovať, ale aj v tom minime prípadov, keď sme prijali reklamáciu, všetko bolo nakoniec vyriešené k zákazníkovej 100% spokojnosti. O zákazníckej spokojnosti sa okrem iného môžete presvedčiť na Heureke.
PREČO NAKUPOVAŤ PRÁVE U NÁS?
> Obrovský sortiment kvalitných výrobkov v rôznych cenových reláciách
> Skvelé ceny
> Prehľadný e-shop pre jednoduché nakupovanie
> Doprava zadarma nad 99 €
> Vždy vám ochotne poradíme a sme tu pre vás v prípade akýchkoľvek dotazov
Nakúpte u nás raz a uvidíte, že sa budete vracať navždy...
Galéria
Komentáre