Otvorenie Kaufland Parku vo Veľkom Krtíši

16:00
Adresa ulica A. H. Škultétyho 105, 990 01 Veľký Krtíš Email kauflandpark@kaufland.sk Web www.kauflandpark.sk

K PARK VO VEĽKOM KRTÍŠI OTVORÍ SEPAR UŽ BUDÚCI PIATOK.

Čo by ste povedali na trochu pohybu na čerstvom vzduchu, spojeného s dobrou hudbou a dych berúcimi kúskami profesionálov na skateboarde či kolobežke? Ak sa vám takýto program na piatkový podvečer pozdáva, stretneme sa 24. mája 2024 na ulici H. Škultétyho 105 vo Veľkom Krtíši. A príde aj Separ!

 

Známy raper spolu s predstaviteľmi spoločnosti Kaufland a zástupcami mesta slávnostne otvorí šestnásty K Park na Slovensku. Celý program začne od 16:00 hod, nudiť sa rozhodne nebudete. V areáli moderného multifunkčného ihriska zažijete profesionálne tanečné vystúpenia, ale aj bleskurýchle švihadlá s Rope Skipping Academy či capoeiru s Tomášom v horúcich latino rytmoch. Svoje triky odhalia profíci na skate a kolobežkách, a ak by vám náhodou ostalo chladnejšie, zapojiť sa môžete do fitness výzvy priamo na mieste. Okrem dobrého pocitu možno získate aj Separovov merch.

Obľúbený hudobník bude mať vo Veľkom Krtíši ešte jednu dôležitú úlohu, a to odpáliť parádny koncert, ktorý bude pre všetkých prítomných samozrejme úplne zadarmo. Pokiaľ patríte medzi jeho fanúšikov, nenechajte si tento nadupaný piatok ujsť. Čaká vás kopa dobrej hudby a zábavy spojenej s pohybom na čerstvom vzduchu, stačí len prísť. Čakáme vás!

 

Čo robiť v K Parku?

Napríklad otestovať lezeckú stenu. Môžete si tiež zahádzať koše na streetbalovom ihrisku, vyhrať pingpongový turnaj či trénovať na workoutovej konštrukcii. Alebo si na špeciálnych plochách zajazdite na skateboarde a kolobežke. Kaufland tento športovo-oddychový areál prispôsobil tak, aby bavil najmä mladých. Tí pre svoj pohyb často nemajú správne podmienky, no aj vďaka K Parkom sa to teraz mení.

„Pre Kaufland je dôležité, aby deti aj tínedžeri vedeli, že súčasťou zdravého životného štýlu je pestrá a vyvážená strava a pohyb. Život na sociálnych sieťach, ktorým sú stále viac pohltení, môžu vďaka našim ihriskám vymeniť za ten skutočný, ktorý sa odohráva vonku a v spoločnosti rovesníkov,“ hovorí Lucia Vargová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko, v.o.s., ktorá aj takýmto spôsobom motivuje mladú generáciu k aktívnemu pohybu, aby aspoň na chvíľu vymenila sedenie za počítačom či mobilom za čas s kamarátmi alebo šport na čerstvom vzduchu.

Na ďalšie K Parky sa už teraz môžu tešiť obyvatelia Košíc, Michaloviec, Brezna, Levíc a Šale. Pokiaľ ste miestni, nenechajte si ich ujsť! Viac informácií o projekte nájdete na www.kauflandpark.sk.

 

Zdroj: www.kauflandpark.sk