Denný letný tábor: Rýchle pádle

7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
Adresa Botanická 9, 84104 Bratislava Cena 169,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Poďte v lete s nami športovať na vodu! Na Karloveskom ramene so zodpovednými vedúcimi – športovcami venujúcich sa vodným športom, deti zažijú skvelé leto!

Program tohto tábora je športovo zameraný. Hlavnú časť programu tvoria rôzne športové aktivity – výcvik jazdy v kanoe alebo v kajaku s aktívnymi pretekármi, futbal, volejbal, vybíjaná, bedminton. Deti sa tiež naučia základy prvej pomoci v objekte lodenice, absolvujú rôzne súťaže, výlet do Vodárenského múzea a ZOO Bratislava. Na záver týždňa ich čaká opekanie na ostrove oproti lodenici, základy stanovania a táborenia. Podmienkou je, že dieťa musí vedieť plávať.

 V dennom tábore Rýchle pádla vaše ratolesti objavia kus krásnej prírody a ticho priamo v centre mesta, kde by to človek ani nečakal. Spojenie lásky k prírode a športom, radosť z hry a priateľov – doprajte to deťom tým, že im umožníte stráviť týždeň v tomto jedinečnom tábore.POZOR! BONUS! POZOR!Vhodné aj pre tých, čo na vode ešte nikdy neboli! Stačí v prihláške po vybratí tábora a turnusu zakliknúťDOPLNOK – SPLAV – ALTENBURG – BRATISLAVA. Nami garantovaná cena je 18 EUR / dospelá osoba.  Vaše dieťa, ktoré s nami absolvovalo tábor to má od nás ako darček k táboru.Splav sa uskutoční počas tábora vo štvrtok, so zrazom v lodenici o 17,00 hod. Preprava z Ba do Altenburgu v cene aj s vestou a pádlom. Plavidlá sú bezpečné rafty.

V prípade väčšieho záujmu možnosť zabezpečiť i v sobotu so zrazom o 10,00 hod v lodenici. Splavovanie trvá cca 90 – 100 min, s kúpaním 120 min. celkom cca 3 hod.

V prípade nepriaznivého počasia bude program zabezpečovaný náhradný aktivitami (spoločenské hry, stolný tenis) pre účastníkov tábora v priestoroch spoločenskej miestnosti lodenice.

Zmena programu vyhradená.

Predbežný program a turnusy tábora Veselé Krpce na rok 2021 nájdete TU.

Prihlásiť deti je možné už TERAZ … TU 

Zdroj: dennetabory.sk