Skupinový Kurz Hypnopôrodu Bratislava

09:00 - 15:00
Adresa Bratislava, 811 01 Bratislava Telefón +421 948 322 826 Web www.facebook.com

Pôrod je v živote ženy jedným z najintenzívnejších a najkrajších zážitkov.

Je to jedinečná skúsenosť, ktorú si budete pamätať celý život. Jedinečná pre dieťa, ktoré privediete na svet a jedinečná pre matku, ktorá mu dáva život.

Hypnopôrod vám pomôže sa na tento magický okamih pripraviť tak, aby ste mali nežnejší a bezpečnejší pôrod pre vás a vaše dieťatko.

Dajte vám obom do spoločného života ten najláskyplnejší štart 🙂

Viac o hypnopôrode:

Hypnopôrod je pôrodná metóda zameraná na prípravu budúcich rodičov na nežný a pokojný pôrod. Na rozdiel od iných pôrodných metód, ktoré vás učia zvládať bolesť, hypnopôrod vychádza z predpokladu, že pôrod nemusí byť nevyhnutne bolestivý, ak je budúca maminka náležite pripravená a uvoľnená.

Mnohí ľudia vnímajú pôrod len z fyzického hľadiska no nie je to úplne tak. Pôrod je do veľkej miery o mentálnom nastavení ženy. Metóda Hypnopôrodu vám pomôže uvoľniť myseľ tak, aby umožnila telu fungovať presne tak, ako má. Vy s ním budete spolupracovať a nie proti nemu bojovať.

Pozitívne myslenie, hlboká relaxácia, dýchanie, vizualizácie, autohypnóza a fyzická príprava – to všetko sú techniky, ktoré prispievajú k vyrovnanému tehotenstvu, prirodzenému pôrodu a vytváraniu citových väzieb s dieťaťkom :).

Príďte na kurz, ktorý môže zmeniť celý váš život.

Prečítajte si 7 dôvodov prečo sa pripraviť na váš pôrod práve s nami.

Ak by ste mali bližšie otázočky, kľudne nám napíšte správu alebo zavolajte na číslo 0948 322 826.

Prihlásiť sa môžete cez správu alebo priamo na webe.

Zdroj: www.facebook.com