Palacinkový brunch za vysvečko

10:00
Adresa Mierová 125, 821 05 Bratislava Vhodné od 6 do 12 rokov Telefón +421 907 077 332 Web www.facebook.com

Zážitkový kurz pečenia pre deti.

Máte doma deti, ktoré veľmi radi pomáhajú v kuchyni? Ktoré zbožňujú palacinky? Ak by ste ich radi odmenili za vynaloženú námahu v prvom školskom polroku a darovali im zážitok, ktorý poteší nielen ich mlsné jazýčky, ale aj zahreje na duši, pretože im venujete to najvzácnejšie – váš čas pri spoločnom zážitku, pozývame vás na kurz prípravy zdravších palaciniek. Vyskúšate si prípravu a chuť rôznych alternatív z rastlinných mliek (kokosové, mandľové, sójové, ryžové) a múk (špaldová, ryžová, pohánková…) či dokonca palacinky z ovsených vločiek a banánu.

Tiež ochutnáte zdravú čokoládovú nátierku či domáce džemy bez cukru. Palacinky si nielen pripravíme, ale urobíme si aj spoločný ochutnávkový brunch. Budete tak mať možnosť nájsť pre vás tú najlepšiu variantu a chuť a ukážete deťom, že zdravšie palacinky môžu byť tiež veľmi chutné a výživné. Zároveň počas príprav budú deti vyrábať aj niečo pre vás – ale o tom až potom :).

Kurz je určený pre deti (primárne od 6 do 12 rokov) a ich maminy/babiny (tatinovia sú tiež vítaní, na veku nezáleží 🙂 Pre deti, ktoré chcú zažiť aj inú formu zábavy so svojím rodičom.

Zdroj: www.facebook.com