Nedeľné popoludnia v ZOC MAX Prešov

15:00
Adresa Vihorlatská 2A , 08001 Prešov Email presov@zoc-max.sk Web www.zoc-max.sk

Zábavno-obchodné centrum MAX už tradične pozýva Vás a Vaše ratolesti na októbrové nedeľné popoludnia!

Zábavno-obchodné centrum MAX už tradične pozýva Vás a Vaše ratolesti  na októbrové nedeľné popoludnia, plné zábavy a smiechu, ktoré sa budú konať vždy v nedeľu o 15:00 na prízemí pri hlavnom vstupe do centra.

7. októbra k nám  zavíta divadlo Portál s rozprávkou Martinko Klingáč. Postava Martinka Klingáča, známa nie len zo slovenských rozprávok Pavla Dobšinského, ale aj po celom svete, ožíva v činoherno-bábkovej rozprávke Divadla Portál. Predstavenie s pesničkami o nešikovnej Hanke, ktorej pomôže Martinko Klingáč vyriešiť situáciu, do ktorej sa nečakane dostala. Má to však háčik, musí uhádnuť jeho meno. Príďte sa pozrieť na náš pretvorený príbeh, či sa to Hanke podarí.

21. októbra sme si pre Vás pripravili helloweenske tvorivé dielne s Art diela. Deti si na dielničkách budú môcť vlastnoručne vyrezať strašidelné helloweenske tekvice. Desať najoriginálnejších ostane v obchodnom centre ako helloweenska výzdoba. Nebude chýbať ani súťaž o 2 lístky do multikina Cinemax na film podľa vlastného výberu.

Vidíme sa v nedeľu, MAX – bližšie k vám.

Zdroj: www.zoc-max.sk