Denný letný tábor: Bajkeri

7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
Adresa Miestny úrad Lamač, 841 03 Bratislava Cena 128,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Počas týždňa sa s bicyklom nielen zabavíme, ale aj čo-to naučíme a pochopíme.

Počas týždňa sa s bicyklom nielen zabavíme, ale aj čo-to naučíme a pochopíme. NEVÁHAJTE – prihláste vašich malých športovcov, zbaľte im bicykle a zažijú nezabudnuteľný prázdninový týždeň.

Deň začneme rozcvičkou. Zahrejeme všetky svaly a plnohodnotný športový deň môže začať. Pod dohľadom profesionálneho inštruktora sa zdokonalíme v jazde bicykli, naučíme sa správne padať, rôzne triky a mnohé iné. Všetky ukážky si vyskúšame aj v teréne. Vyberieme sa na výlet po cyklotrasách k Dunaju a Morave. Okrem naháňania sa na kolesách vyskúšame množstvo hier, vedomostné, loptové, ale aj netradičné hry. V kolieskovaní pokračujeme aj počas ďalších dní. Koniec týždňa bude patriť olympijským hrám teoreticky i prakticky a domov si odnesieme nové vedomosti, športovo prežitý týždeň a medailu správneho táborového kolieskáča.
Bicykle je potrebné deťom priniesť v pondelok ráno. Ich uloženie je možné počas týždňa v uzamykaných priestoroch a následne si ich stačí v piatok vziať domov.

Predbežný program a turnusy tábora Kolieskáči na rok 2021 nájdete TU.

Prihlásiť deti je možné už TERAZ … TU 

Zdroj: dennetabory.sk