Denný letný tábor: Svet mladých dám

07:30 - 17:00
07:30 - 17:00
Adresa Stromová 16, 833 02 Bratislava Cena 126,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Muž musí pozdraviť ženu ako prvý, ale nesmie jej prvý podať ruku. Pri kráčaní s dáždnikom ho drží v ruke muž. Ale taktiež je dôležité sa podľa situácie správne obliecť, učesať alebo nalíčiť. Okrem písaných pravidiel platí i veľmi veľa nepísaných.

Žena, starší človek a nadriadený majú prednosť. Muž musí pozdraviť ženu ako prvý, ale nesmie jej prvý podať ruku. Pri kráčaní s dáždnikom ho drží v ruke muž. Ale taktiež je dôležité sa podľa situácie správne obliecť, učesať alebo nalíčiť. Okrem písaných pravidiel platí i veľmi veľa nepísaných. Podľa tých sa zvykne práve poznať kultúrna úroveň človeka.

Už stredovek a renesancia postavili ženu do stredu svetáckeho života a zaviedli k nim ohľaduplnosť a úctu. Dnes tomu nie je inak aj napriek tomu, že mladá dáma súčastnosti musí toho ovládať omnoho viac. Svet dnešných mladých dievčat je však často formovaný hlavne bulvárom a nekultúrnosťou. Väčšina dievčat a ich rodičov si to ani neuvedomuje.

Program denného letného tábora Svet mladých dám je hravou formou popretkávaný módou, etikou, pohybom a tancom. Nechceme dievčatá drilovať iba etiketov a slušných chovaním. Určite sa zorientujú aj vo svete módy. Vyrobia si vlastný šperk a oboznámia sa ako sa šperky správne nosia. Zorientujú sa v štýloch česania, starostlivosti o nechty ale oboznámia sa s kalokagatiou. Vyrobia si však aj vlastnú pozvánku so všetkými potrebnými náležitosťami. A v neposlednom rade sa prejdú aj po módnom móle, získajú krásne a štýlové fotky a určite veľa kamarátok.

Doprajte vašim dcéram program Svet mladých dám, ktorý ich nielenže zabaví a povznesie, ale v budúcnosti im môže pomôcť získať vo svojom okolí lepšie postavenie a prestíž.

Predbežný program a turnusy tábora Svet mladých dám na rok 2021 nájdete … TU

Prihlásiť deti je možné už TERAZ … TU

Zdroj: dennetabory.sk