Denný letný tábor: Paulov aquapark

07:30 - 17:00
07:30 - 17:00
Adresa Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec Cena 158,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Tábor konajúci sa v areáli Aquaparku Senec, každý deň plavecký výcvik s odborným inštruktorom, šantenie na tobogánoch, ale aj aktivity mimo bazéna.

Aj vy milujete vodu, plávanie, tobogány a iné vodné atrakcie?
Poďte s nami zažiť vodné dobrodružstvo  a do sýtosti sa vyblázniť vo vodnom svete v neďalekom Aquaparku Senec, kde si každý malý plavec a malá plavkyňa prídu na svoje.

V Aquaparku Senec láka všetky deti, ktoré zbožňujú vodu, celoročne teplá voda 28-38°C z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 12 bazénov. V bazénoch vodného parku nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmýkačky, lievik, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. Každý deň sa budeme učiť plávať s odborným inštruktorom plávania, vyšantíme sa vo vodnom svete a nezabudneme ani na letné aktivity mimo bazénov, aby sme si príliš nerozmočili prstíky.

Príchod deti sme v tomto tábore pre vás zorganizovali na dvoch miestach, vy si vyberiete, ktorý vám viac vyhovuje – buď Autobusová stanica Mlynské nivy Bratislava alebo hlavný vchod do Aquaparku v Senci. Aj pri vyzdvihnutí deti si môžete vybrať z dvoch možností – buď Autobusová stanica Mlynské Nivy v Bratislave alebo hlavný vchod do Aquaparku v Senci. Miesto príchodu a vyzdvihnutia vaších detí, uveďte prosím, do poznámky k objednávke denného tábora.

Predbežný program a turnusy tábora Paulov aquapark na rok 2021 nájdete TU.

Prihlásiť deti je však možné už TERAZ … TU

Zdroj: dennetabory.sk