Denný letný tábor: Letné ródeo

07:30 - 17:00
07:30 - 17:00
Adresa Vápenka 15, 841 07 Bratislava Cena 158,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta jazdenia a koní v dennom tábore Letné ródeo. Pripravili sme pre detičky nový jazdecký areál v Dobrohošti s jazdec

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta koní a jazdenia v dennom tábore Letné ródeo. Pripravili sme pre ne jazdecký areál na Ranči Ouzkých s jazdeckou školou. Všetci malí i veľkí milovníci koní si tu prídu na svoje.

Ak chceme deti naučiť jazdiť na koni, je potrebné, aby spoznali jeho reč. Je dôležité reagovať na jeho potreby. Zdravým aj menej zdravým ľuďom prináša mnoho dobrého – zlepšuje držanie tela, koordináciu pohybov, sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z vychádzky v prírode. Navyše – naučiť sa starať o koníka, pripraviť ho na jazdu, vyčistiť, osedlať, ošetriť kopytá – tým všetkým a aj atmosférou detského tábora sa buduje vzťah medzi človekom a týmto majestátnym zvieraťom.

Každé dieťa počas jedného táborového dňa jazdí na koni až 30 minút.

Deti, ktoré sú prihlásené do nášho tábora Letné ródeo, by mali mať so sebou pribalenú pevnejšiu členkovú obuv vhodnú ku koníkom a na jazdenie. Taktiež im pribaľte dlhé nohavice, ktoré sú potrebné pri jazdení (dievčatám legíny a chlapcom tepláky s gumičkou dole) a samozrejme prilbu (môže byť aj cyklistická).

Predbežný program a turnusy tábora Letné ródeo na rok 2021 nájdete TU.

Prihlásiť deti je však možné už TERAZ … TU

Zdroj: dennetabory.sk