Denný letný tábor: Hravé zvieratká Trenčín

7:30 - 17:00
7:30 - 17:00
Adresa Veľká Hradná 249, 913 24 Veľká Hradná Vhodné od 5 do 11 rokov Cena 124,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Prinášame vám po druhý krát denný letný tábor pre veselé deťúrence z Trenčína a okolia. Zatúlajte sa s nami v lete do malebného dubodielskeho lesa!

Prinášame vám letnú novinku pre veselé deťúrence z Trenčína a okolia. Zatúlajte sa s nami v lete do malebného dubodielskeho lesa,  kde sme pre malých milovníkov zvieratiek pripravili nový denný tábor Hravé zvieratká. Kaštieľ Patrovec  je ideálne miesto pre vaše prázdninujúce ratolesti.

V letnom dennom tábore Hravé zvieratká čaká na vašich drobcov kopec nových zvieratkovských zážitkov. Začneme lovením a určovaním bezstavovcov v neďalekej priehrade, navštívime pána včelára, u ktorého sa dozvieme niečo nové o živote včiel, zajazdíme si na koníkoch a po celý týždeň sa budeme spoločne starať o naše malé zvieratká – morské prasiatko a zajačika. Tešíme sa na pravú táborovú opekačku a veselý zvieratkovský karneval na záver.

Máme radi leto a pohyb, preto navštívime aj lanový park a kúpalisko v Trenčíne, zahráme si loptové hry a zasúťažíme v rôznych športových disciplínach v našej miniolympiáde.

Zmena programu vyhradená.

Príchod a vyzdvihnutie detí sme pre vás v tomto dennom tábore zorganizovali na dvoch miestach. Vyberte si, čo vám viac vyhovuje –  buď individuálna doprava na Patrovec alebo uprednostníte odovzdanie a vyzdvihnutie detí v Trenčíne.  Miesto príchodu a vyzdvihnutia vašich detí, uveďte prosím, do „Poznámky“ k objednávke denného tábora. Ďakujeme.

Zdroj: dennetabory.sk