Denný letný tábor: Foto Svet Holubník

07:30 - 17:00
07:30 - 17:00
Adresa Súkennícka 4, 821 01 Bratislava Vhodné od 6 do 14 rokov Cena 144,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421905756043 Web dennetabory.sk

Jedna z moderných múdrostí vraví: “Kúpte si fotoaparát a zabavíte sa na jeden deň. Naučte sa fotografovať a zabavíte sa na celý život.”

Jedna z moderných múdrostí vraví: “Kúpte si fotoaparát a zabavíte sa na jeden deň. Naučte sa fotografovať a zabavíte sa na celý život.

Fotografovanie je koníček, ktorý môže vykonávať ktokoľvek, bez ohľadu na vek. A práve preto chceme priniesť fotografovaniu chtivým deťom niektoré základné vedomosti o základoch expozície, ostrenia a umiestňovania objektov fotografovania do správneho uhla. Tieto a mnohé ďalšie vedomosti sú omnoho dôležitejšie, ako drahý fotoaparát.

Sme presvedčení, že už na najbližšej rodinnej dovolenke vás deti milo prekvapia svojim videním sveta a nezabudnuteľnou sériou rodinných fotografií.

Každý deň na doobedie majú deti pripravené foto zadanie. Poobede sa presúvajú do Rodinného centra Kramárik na Kramároch – Uhrova 18, kde sme vytvorili počítačovú miestnosť. Tu sa mladí fotografi na učia pracovať s fotkami v grafickom programe – upravujú, filtrujú, čistia, deformujú, prefarbujú, vkladajú, vyrezávajú a opäť skladajú …

Deti si na konci týždňa pripravia vlastnú výstavu pre rodičov.

Deti môžu používať vlastný /rodinný fotoaparát/ ale taktiež si môžu za symbolický príplatok zapožičať fotoaparát na celý týždeň od nás. Stačí v prihláške po vybratí tábora a turnusu zakliknúť DOPLNOK – ZAPOŽIČANIE FOTOAPARÁTU. Nami garantovaná cena je 20 EUR / týždeň.

Všetky informácie a možnosť prihlásedia dieťaťa je možná už TERAZ … TU

Zdroj: dennetabory.sk