16. máj 2021 / Meniny má Svetozár

Letný tábor Bojnice

V Bojniciach sa už čoskoro rozžiaria svetlá reflektorov, v ktorých ukážeš svoj talent na móle a môžeš vyhrať titul Miss Vida. O make-up a skvelé zábery sa posta
Letný tábor Bojnice

V lete spoločne odpálime horúce dni plné módy, v rozprávkových Bojniciach, ktoré sa na týždeň premenia na centrum modelingu.

Vizážistkafotografstylista či známe tváre budú tvojimi mentormi, ktorý ťa zasvätia do sveta modelingu.

Samozrejmosťou bude červený koberec, po ktorom sa prejdeš ako skutočná hviezda. Počas workshopových kurzov sa naučíš rôzne techniky líčenia, ako sa starať o svoju pleť či rôzne beauty triky.

Svojím odborným očkom bude na tvoju správnu chôdzu dohliadať celý náš tím. Okrem našich špeciálnych hostí zo sveta modelingu a shootingu tu budú pre teba top tanečníci a animátori, ktorí ťa nabijú skvelou energiou, veľkolepou show, tancom či hudbou.

Vieme, že byť modelkou nie je ľahké a práve preto sme si pre teba pripravili aj oddych na kúpalisku Čajka, kde chytíš ten správny bronz. Ten ťa neminie ani pri prechádzke po Čajku v oblakoch a prehliadke najstaršej ZOO na Slovensku. Nebude chýbať ani adrenalín, ktorý si vyskúšaš v lanovom parku, na lezeckej stene a svoje umenie ti ukážu miestny sokoliari.

Tešiť sa môžeš aj na skvelé párty, v ktorých budeš môcť predviesť svoj tanečný talent. Finalistky Miss Vida si odnesú originálnu korunku krásy.

Zdroj: ckvida.sk
Komentáre