PLAYOLOGY.SK – Učíme sa hrou

Adresa Bartókova 6, 811 02 Bratislava Email ahoj@playology.sk Telefón +421 902 411 957 Web playology.sk

Doučovanie angličtiny, opatrovanie detí a množstvo spoločenských hier 🙂

Sme manželia, Slávka a Boris, ktorí sa veľmi radi hrajú spoločenské hry. Máme ich doma naozaj veľa a pozývame vás do nášho kráľovstva 🙂
Ja, Slávka, ponúkam individuálnu starostlivosť o deti v Starom Meste pri Červenom kríži, resp. Horskom parku. Venujem sa hlavne deťom vo veku 5 a viac rokov. Vypĺňam im rada zmysluplne čas po škole, namiesto škôlky (doobeda/poobede), počas prázdnin alebo i večer, keď si rodičia chcú nájsť i čas na seba. Môžeme si spolu zahrať rôzne spoločenské hry, pripraviť sa do školy (DÚ, učenie sa), niečo kreatívne si vytvoriť, pobudnúť nejaký čas na čerstvom vzduchu alebo sa len tak rozprávať. S deťmi trávim čas aktívne, zaujímam sa o ich radosti, ale i starosti.
Aktivity môžu prebiehať v domácom prostredí dieťaťa, ale aj u nás (Bartókova 6). Rada dieťa zo školy/škôlky aj vyzdvihnem, keď bude treba. Nešoférujem, čiže chodím pešo alebo MHD. Preferujem pravidelnú spoluprácu.
Ak by ste mali záujem i o výučbu angličtiny pre Vás či Vaše dieťa, resp. slovenčiny pre cudzincov, odporúčam môjho super manžela Borisa. Učí deti i dospelých a zameriava sa najmä na konverzáciu. U detí využíva primárne hravú a komunikatívnu formu výučby. Hodiny môžu prebiehať online, u Vás, u nás alebo aj v prírode.
Viac o nás a našich skúsenostiach si môžete prečítať tu:
Ak máte záujem, môžete nás kontaktovať mailom na: ahoj@playology.sk
Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!
Slávka a Boris

Zdroj: playology.sk