16. máj 2021 / Meniny má Svetozár

Cupi Lupi kaviarnička | Trnava

Kaviarnička navrhnutá pre deti tak, aby sa dosýtosti vyšantili. Spĺňa najprísnejšie normy.
Cupi Lupi kaviarnička | Trnava

image

 

Kaviarnička plná zábavy je navrhnutá pre Vaše deti tak, aby sa v nej dosýta vyšantili a zároveň objavovali nové dobrodružstvá. Veľkú časť priestoru tvorí detská plocha na hranie. Jej súčasťou je jedinečné interaktívne certifikované ihrisko (ISO 9001) prístupné pre deti približne od 3 - 10 rokov. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že je jednoposchodové a ukrýva veľa prekvapení. Prízemie ihriska je zaplnené detskými hračkami. Nezabudli sme ani na zónu pre najmenšie bábätka a batoľatá, ktorá je bezpečne oddelená od ihriska pre staršie deti.

 

U nás si prídu na svoje aj milovníci rozprávok: na stene v hernej zóne je umiestnený LCD televízor, na ktorom sa bude premietať rôzna projekcia pre deti, pri ktorej môžu oddychovať.

 

Kaviarnička je otvorená každý deň v týždni, keďže v Trnave je málo miest, kde si môžeme s deťmi posedieť a tráviť s nimi čas. Preto budeme cez víkend organizovať rôzne interaktívne činnosti, aby sa deti učili a rodičia tešili, že ich ratolesti napredujú a prežívajú chvíle všetci spolu v príjemnom prostredí. Ak nemáte kam pozvať priateľov a osláviť s nimi a s Vašimi deťmi narodeniny alebo meniny, tak vám ponúkame riešenie, ako bezstarostne pripraviť celú oslavu. Vy si vyberiete deň, výzdobu, občerstvenie, tortu a iné splniteľné požiadavky a deti sa môžu na oslave nerušene jašiť v hernej zóne a vychutnávať krásnu atmosféru.

 

Naším cieľom je, aby sa hostia cítili príjemne, a preto je zriadená aj kaviarenská časť, v ktorej si môžu všetky vekové kategórie (nie len mamičky s deťmi) oddýchnuť a vychutnať množstvo rôznych pochutín. V ponuke máme výbornú taliansku kávu zn. Pascucci, čokoládku pre najmenších a maškrtníkov, čajíky aj pre tehulky a dojčiace maminy, nealko nápoje a samozrejmosťou je tiež výber čerstvo upečenej štrúdle, ale aj nepečených chladených dobrôt (frapé, tiramisu,...). V ponuke máme aj ,,take away caffe“ pre tých ktorí si radi popíjajú kávičku aj počas prechádzky, alebo si jednoducho nestihnú vypiť kávu na mieste.

Celý priestor je prispôsobený potrebám rodičov a detí, takže sme nezabudli ani na miesto, kde si môže mamička v pokoji dojčiť dieťatko a prebaliť ho na prebaľovacom pulte. Pre staršie deti sú pripravené stoličky na kŕmenie, na toaletách stupienky a tiež redukcie na WC a nočníčky pre najmenších.

Kedže v letných mesiacoch býva poriadne horúco, priestor bude klimatizovaný, teplotne prispôsobený deťom a podľa hygienických noriem.

Pre návštevníkov s kočíkmi je dôležitý aj prístup do kaviarne a to, či si budú mať kde odložiť kočík. A práve preto sme zriadili parkovacie miesta pre kočíky. Vstupné dvere sú na fotobunku, ktoré umožnia ľahší prístup, ale mysleli sme aj na bezpečnosť, a preto sme ich zabezpečili tak, aby dieťatko nemohlo samé vybehnúť von. Parkovanie je možné pri objekte a jeho okolí a cca 50 m od priestoru kaviarničky sa nachádzajú zástavky pre mestskú a medzimestskú autobusovú dopravu.

 

Pravidlá prevádzky kaviarničky

Všetci návštevníci sú povinní dodržiavať bezpečnostné pravidlá:

 • dieťa musí byť v sprievode dospelej osoby (osoba nad 18 rokov), ktorá je za neho po celý čas, či už v hernej zóne alebo v kaviarenskej časti zodpovedná
 • pracovníci CUPILUPI, ani vedenie nezodpovedá za prípadné úrazy spôsobené nepozornosťou zodpovednej osoby za dieťa (každý úraz je potrebné nahlásiť pracovníkovi kaviarne)
 • je potrebné, aby zodpovedná osoba pred vstupom do hernej zóny skontrolovala svoje dieťa, či nemá pri sebe nebezpečné ostré predmety, nekonzumuje práve cukrík, žuvačku, aby tak predišli možným úrazom
 • za škody vzniknuté neprimeraným chovaním dieťaťa zodpovedá rodič, alebo dospelá osoba, ktorá je za dieťa plne zodpovedná a je povinná vzniknuté škody uhradiť

Všetci návštevníci sú povinní dodržiavať hygienické zásady:

 • v priestoroch hernej zóny sa nesmú konzumovať nijaké pokrmy, nápoje, sladkosti, žuvačky (konzumovať sa môže iba v kaviarenskej časti)
 • na hernú plochu vstupujú deti v ponožkách alebo papučkách, ktoré si prinesú. Na odkladanie topánok a búnd slúžia skrinky v prednej časti kaviarničky.
 • prosíme rodičov a dospelé osoby, ktoré sprevádzajú deti, aby v záujme všetkých, vykonávali tzv. vstupný hygienický filter a nevstupovali s chorým dieťaťom do kaviarničky
 • prosíme návštevníkov, aby odpadky hádzali do zberných nádob, ktoré sú umiestnené v objekte kaviaričky a mamičky, ktoré prebaľujú svoje deti, aby využívali na to vyhradený prebaľovací pult umiestnený na dámskych toaletách a vzniknutý odpad – plienky, hádzali do zbernej nádoby na to určenej, umiestnenej  priamo pod prebaľovacím pultom
 • v celom priestore je zákaz fajčenia
 • zákaz vodenia zvierat do kaviarničky

Príjem dieťaťa do hernej zóny:

 • pri vstupe rodič, alebo sprievodná zodpovedná osoba nahlási meno dieťaťa pracovníkovi kaviarničky a od nahlásenia sa mu počíta čas strávený na zábavnej ploche. Keďže dĺžku pobytu meria počítač, jeho hodnota sa nedá ovplyvniť. Rodič, resp. sprievodná osoba musí nahlásiť ukončenie hrania dieťaťa ( kontroluje si čas a každú začatú hodinu)

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota 09.00 - 20.00 h

Nedeľa 13.00 - 20.00 h

 

Cenník

Cena vstupu do hracej zóny platí pre deti od 1 roka

 1. hodina - 1,50 €
 2. hodina - 1,50 €
 3. hodina - 1 €
 4. hodina - 0,50 €
 5. a viac - Každá ďalšia hodina zdarma

image

Narodeninové oslavy

Komentáre