Narodeninové oslavy v Detskom múzeu SNM | Bratislava

Email Telefón Web

Detské múzeum SNM má pre Vás niekoľko programov, ako si užiť netradičnú narodeninovú oslavu so svojimi kamarátmi v priestoroch múzea.

Oslávte narodeniny svojej ratolesti v priestoroch Detského múzea SNM!

Pripravili sme pre vás Vás niekoľko programov ako si užiť netradičnú oslavu so svojimi kamarátmi.

 

Počas dvojhodinového programu sa deťom neustále venuje skúsený lektor Detského múzea. Spoločne preskúmajú výstavu, alebo naše laboratórium, podľa typu Vami vybraného programu. Po občerstvení, ktoré je vždy tematicky ladené k programu, deti spoločne v tvorivých dielňach rôznymi aktivitami vyrobia darček pre oslávenca. V cene je zahrnuté občerstvenie, materiál na tvorivé dielne, lektor a torta (na type je nutné sa dohodnúť). V cene nie sú zahrnuté nápoje, ktoré ale odporúčame podľa Vášho výberu zakúpiť v našom bare.

 

Najneskorší časový termín začatia oslavy je 15.30 h.

Cena: 7 €/cena na jedno dieťa, minimálny počet – 8 detí

 

Vzhľadom k veľkej obľube narodeninových osláv, no zároveň problémom, ktoré vznikali počas víkendov, oslavy verzus verejnosť, sa rozhodli počas víkendov vymedziť iba určitý čas pre oslávencov. Každú sobotu a nedeľu budete mať možnosť oslavovať v čase od 10.00 do 12.00. Poobedia budú venované výhradne návštevníkom (lektorovanie výstav, kreatívne dielne).

 

Témy osláv sa menia vzhľadom na aktuálne výstavy.

Aktuálne témy osláv (výstava Farby Afriky):

 1. Zaži Safari
  Narodeninová oslava vhodná pre deti od 4 do 7 rokov.
  Preskúmajte nový svet plný dobrodružstiev. Neznáma Afrika skrýva ešte neobjavené oblasti, zvláštne zvieratá a tajomných domorodcov. Po namáhavej expedícií vyrobíme v tvorivých dielňach tradičnú ozdobu pre oslávenca.
 2. My sme Afričania
  Narodeninová oslava vhodná pre deti od 7 do 12 rokov.
  Oslávenci spoznajú ako žijú africké deti v rôznych kmeňoch. Vyskúšajú si africké oblečenie a usporiadajú skutočnú rituálnu africkú slávnosť a bubnami a tancom. V tvorivých dielňach si vyrobíme totemovú masku pre oslávenca.
 3. Téma: Laboratórium SAV
  Leonardovi kamaráti
  Narodeninová oslava vhodná pre deti od 6 do 12 rokov.
  V Detskom laboratóriu, ktoré spolupracuje so SAV, sa naučíme ako funguje lietadlo, načo je dobrý solárny pohon alebo ako vyzerajú 200 x zväčšené veci. Prebádame ako funguje Archimedova skrutka a zistíme ako vyzerá elektrina, keď nie je v kábli. S vankúšmi od firmy TULI sa zahráme na staviteľov veže. V tvorivých dielňach rôznymi technikami vytvoríme oslávencov portrét.

 

Objednávky na adrese info@detskemuzeum.sk.

 

Info o Detskom múzeu SNM