Chameleón centrum – Bratislava

Adresa Martinčeková 13, 821 01 Bratislava Email info@chameleon.land Telefón +421907716579 Web www.chameleon.land

Sme prvé kreatívneho centrum zamerané na „edutainment„ vzdelávanie. Spájame hru (entertainment) a vzdelávanie (education).

Stretli ste sa už s pojmami ako Edutainment, či Chameleon centrum? Pokiaľ nie je to veľká škoda, pretože náš Chameleón Vám má čo ponúknuť.

Sme zábavno-vzdelávacie centrum, ktoré je tu pre Vaše deťúrence už 2 roky a spoločne zažívame zážitky pri:

  • Narodeninových oslavách
  • Vzdelávacích krúžkoch
  • Denných táboroch
  • Firemných eventoch

Poďme si to ale zobrať pekne postupne.

IMG_2651jhhbj

Narodeninové oslavy s LEGOM

Naše oslavy sa v rámci Bratislavy dostali na vrchol práve vďaka aktivitám s Legom. LEGO predsa miluje každý od drobca až po skorú pubertu. To ale nie je všetko. Nechceli sme ostať stáť na jednom mieste a preto sme im pridali rôzne témy od výmyslu sveta. Či už máte doma malú princeznú alebo dobrodruha bažiaceho po dobrodružstve je toto tá správna adresa pre Vašu oslavu.

http://oslavypredeti.sk/detske-oslavy/

Krúžky pre deti

Všetky krúžky z našej ponuky sú zastrešené licenciou a vypracovaným metodickým plánom, čo je z našej strany zárukou kvality. Pekným príkladom je metóda Wattsegnlish, o ktorej sa dozviete viac v tomto linku: https://www.wattsenglish.sk/metodika-watts/

Nie je to iba o bezduchom mechanickom učení, veď predsa vidíme to nadšenie, s ktorým chodia naše deti domov zo školy, práve naopak. Hodiny sme postavili na zábave a spomienkovej forme zapamätávania učiva.

Na výber ponúkame krúžky ako:

  • Deutch is easy
  • Wattsenglish
  • Lego krúžok Brick by Brick
  • Movie Making
  • Robotic mindstorm

V prípade záujmu sa viac dozviete tu: http://kruzkypredeti.sk/

Denné tábory

Pre deti sú prázdniny časom oddychu, pre rodičov sú však skúškou organizačných zručností. S tým Vám vedia pomôcť Denné tábory, ktoré zastrešujú všetky prázdniny svojim pestrým výberom programov už 15 rokov. Počas týchto dní sa náš chameleón zmení na druhý domov Vašich drobcov a rodičom uľahčí život svojou veľmi dobrou dostupnosťou a lokalitou v Ružinove.

Určite to stojí za skontrolovanie: http://dennetabory.sk/

0I0A3863

Firemné eventy

Posledný rok sa Chameleón často mení na pôdu pre rôzne teambuildingy a firemné akcie akou je napríklad Mikulášsky večierok. Sme radi, že sa môžeme pýšiť flexibilitou voči požiadavkám našich klientov a možnosťami, ktoré Vám vieme ponúknuť. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na údajoch kúsok nižšie.

 

 

Zdroj: www.chameleon.land