17. január 2018 / Meniny má Nataša
Skupina rodinných portálov:

TOP 10 najočakávanejších rozprávok na rok 2014 (2. časť)

Vybrali sme pre vás desať tých najočakávanejších rozprávok na rok 2014, ktoré si vy a vaše deti určite nesmiete nechať ujsť! :)
TOP 10 najočakávanejších rozprávok na rok 2014 (2. časť)

6. Ako si vycvičiť draka 2

Plánovaná premiéra: 13.6.2013Je to už päť rokov, odkedy Štikút a bezzubý úspešne zjednotili drakov a Vikingov na Na ostrove Berk. Astrid, Snoutlout a zvyšok gangu navzájom pretekajú v dračích pretekoch. Jedno z ich dobrodružstiev vedie k objaveniu tajnej ľadovej jaskyni, ktorá je domovom stoviek nových divokých drakov a tajomného Dračieho jazdca, obaja priatelia sa tak ocitnú uprostred bitky na ochranu mieru.

 7. Lietadlá 2 (Fires and rescue)

Plánovaná premiéra: 18.7.2014Svojrázna partia elitných hasičských lietadiel zachraňuje historický Piest Peak National Park od zúriacho požiaru, keď sa svetoznámy pretekár Dusty dozvie, že jeho motor je poškodený a on nemôže už nikdy pretekať, spojí svoje sily s veteránom Blade Rangerom a jeho odvážnym leteckým tímom. Spolu bojujú proti požiaru a Dusty sa učí ako byť správnym hrdinom.

8. The Boxtrolls

Plánovaná premiéra: 26.9.2014Mladý hrdina strávil väčšinu svojho života v podzemí. Nebol tam ale sám. Vychovávali ho škriatkovi a práve tí teraz od neho potrebujú pomoc, protože s ich domovom to nevyverá zrovna nádejne...

 9. Into the woods

Plánovaná premiéra: 25.12.2014Pekár a jeho manželka sa snažia zlomiť dávne prekliatie čarodejnice, aby si mohli založiť svoju rodinu. Počas svojej cesty za šťastím stretnú niekoľko rozprávkových postáv vrátane Rapunzel, Popolušky či Červenej Čiapočky, s ktorými sa spoločne snažia zistiť čo sa stane po “žili šťastne až do smrti.”10. Pinocchio

Plánovaná premiéra: 2014K tomuto animovanému filmu síce ešte neexistuje žiaden oficiálny trailer ani dátum kinopremiéry, avšak fakt, že vyjde spod rúk slávneho režiséra Tima Burtona nám nedovolil, aby sme ho nezaradili do Top 10 naojčakávanejších rozprávok na rok 2014:).

Dej bude inšpirovaný klasickou rozpávkou o rezbárovi menom Geppetto, ktorý vytvorí bábku, ktorá sníva o tom stať sa skutočným chlapcom a ktorého nos narastie vždy, keď klame. Keď Pinocchio odíde do sveta a začne Geppettovi chýbať, Geppetto sa vydáva na cestu za zmierením sa s jeho bábkou.TOP 10 najočakávanejších rozprávok na rok 2014 (1. časť)

Zdroj:
Komentáre