14. november 2018 / Meniny má Irma

Tipy na letnú dovolenku s deťmi na Slovensku a okolí

Objavte s nami Slovensko. Vysoké hory, rozľahlé nížiny, krajinu, ktorú možno precestovať bežnými dopravnými prostriedkami, ale taktiež prejsť pešo po sieti značených turistických chodníkov, či na bicykli. Spolu s deťmi!
Tipy na letnú dovolenku s deťmi na Slovensku a okolí


Chcete deťom ukázať krásy Nízkych Tatier a Demänovskej doliny? Ak to nechcete mať ďaleko, odporúčame sa ubytovať v jednom z troch krásnych hotelov:

Ak si chcete užiť krásu Vysokých Tatier, previezť sa zubačkou a pozrieť plesá zavítajte do Retro hotel MORAVA** v Tatranskej LomniciHotel MONTFORT **** v Belianských Tatrách alebo v Hoteli a rezidencii Kukučka****

Pre milovníkov aquaparkov, ale tiež prírody, hôr a atrakcií, existuje jedno strategické miesto, a to VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici. Odtiaľ je to len kúsok do Bešeňovej, Tatralandie a Lúčok, na skok na prírodnú pláž pri Liptovskej Mare, a tiež kúsok od Prosieckej a Kvačianskej doliny, v ktorej je starobylý drevený vodný mlyn.

Ak chcete bývať priamo pri aquapartku Tatralandia, vyskúšajte Holiday Village Tatralandia.

Ak si chcete pozrieť okolie Donovalov, Habakuky vyskúšať Lanové Centrum, Bobová dráha, alebo paragliding, určite vyskúšajte ubytovanie v RESIDENCE HOTEL **** na Donovaloch, kde majú pripravený pestrý animačný program pre deti.

Ak hľadáte miesto, kde zrelaxujete svoje telo aj dušu a ktoré si vaše deti určite zamilujú pozrite sa na Wellness Hotel Patince****.

HOTEL S TRADÍCIOU A MNOHÝMI MOŽNOSŤAMI

HOTEL PARTIZÁN **** na Táľoch je rodinný hotel nachádzajúci sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. Poskytuje ubytovacie, gastronomické, wellness a športové služby na najvyššej úrovni v duchu: „Hotel v lese, les v hoteli.“  HOTEL PARTIZÁN ****  je známy rodinným zázemím, množstvom športových a zážitkových aktivít a snahou prekvapiť hostí vždy niečím novým. Počas letných mesiacov hostí poteší možnosťou kúpania priamo v prírode.

Prečo sa rozhodnúť stráviť dovolenku práve tu? Určite sa u nás nebudete počas pobytu nudiť. Obľubujete leňošenie vo wellness a chcete si dopriať to najlepšie z najlepšieho? Hľadáte aktívne možnosti trávenia voľného času na čerstvom vzduchu? Vyberte si Letný pobyt u nás.

Animačný program: Keď Vás Vaše ratolesti unavia, žiadny strach! Profesionálni animátori ich zabavia počas celého dňa vnútri i v hotelovom parku s jedinečným „Mraveniskom“. Originálny program pobaví aj poučí.

Možnosť stravovania: Doprajte si gastronomické zážitky pri západe slnka. Večera za sprievodu živej hudby s kvalitným vínkom a sympatickou obsluhou? Sen sa stane skutočnosťou na terase hotelovej reštaurácie s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier. Máte radšej tradičné slovenské špeciality a tanečnú zábavu? Grill party na terase Tálskej Bašty s country kapelou bude pre Vás to pravé.

Wellness: Pozývame Vás do jedného z najkrajších wellness na Slovensku. Okrem detského bazénika Ferda Mravca sme v tomto roku dobudovali aj Family Saunas. Vaše deti sa tiež potešia, ak im doprajete Junior masáž alebo procedúru.

Atrakcie v okolí: Južná strana Chopku je plná prírodných krás, turistické a cykloturistické trasy začínajú priamo pred hotelom. Vedľa hotela je profesionálne golfové ihrisko a Little Bear pre malých golfistov. V hotelovom parku nájdete jazero, lanový park, tenisové kurty, minigolf a ihrisko na plážový volejbal. Zaujímavosťou je možnosť zapožičania E-bikov, jazdenie na koníkoch, splavovanie rieky Hron či výlet na historických parných železničkách.

Cena: Pobytový balík Leto na horách od 82 € / osoba / noc. Deti do 11,99 rokov majú ubytovanie grátis.

Prejsť na začiatok

RETRO HOTEL MORAVA** v Tatranskej Lomnici

Zážitok vo Vysokých Tatrách. Tak môžeme nazvať jediný retro hotel MORAVA** v Tatranskej Lomnici. Obľúbený vďaka svojej polohe (neďaleko kabínkovej lanovky), vynikajúcemu jedlu, ktoré podávame formou bufetového výberu. Čerešničkou na tatranskej torte - je báječná cena a večerné programy počas celého pobytu pre hostí.

Prečo stráviť dovolenku práve tu? “S tebou mně baví svět”, kto by nepoznal túto kultovú komédiu? Ráno sa zobudíte a môžete hladiť očami Lomnický štít, naraňajkujete sa, čo bufetový stôl ponúkne, a môžete s celou rodinkou vyraziť na turistické chodníky (vedúce nedaľeko hotela). V blízkosti hotela sa nachádza RELAX PARK JAZIERKO - detský raj.  Opičia dráha, inline korčulovanie, člnkovanie na jazierku, mini-detský-golf, posedenie na terase. Odporúčame si na recepcii hotela (začiatok pobytu) zakúpiť TATRY CARD 3,00 € / dospelá osoba. S TC precestujete električkou, zubačkou alebo vlakom celé Tatry + získate poistenie do hôr zadarmo + ďalšie benefity.

Možnosť stravovania: Balíčky ubytovania sú naviazané na polpenziu - podávanú bufetovou formou. Potešia sa hlavne maminy, ktoré si oddýchnu od varenia. Žiadne bruško neostane hladné, pretože každý si vyberie to, na čo má práve chuť.

Wellness: Ak na Vás príde nálada zaplávať si a vyšantiť sa vo vode, v Tatranskej Lomnici je bazén s 32°C vodou. Nájdete tam tobogán, vodné chrliče, protiprúdový bazén, vírivé sedenia. Bazén je otvorený denne 09:00 - 21:00 hod. Naši hostia majú vstup s 20 % zľavou.

Atrakcie v okolí: Ľahké výlety s deťmi (Starý Smokovec, Štrbské Pleso), Bachledova dolina (vyhliadková veža, lanovka, bobová dráha, trampolíny), Tricklandia v Starom Smokovci

Cena: 2 noci s polpenziou (55,00 € / dospelá osoba a 30,00 € / dieťa 3 - 14,99 r. / prístelka), 3 noci s polpenziou (74,00 € / dospelá osoba a 39,00 € / dieťa 3 - 14,99 r. / prístelka), 1 DIEŤA DO 5 ROKOV (bez nároku na lôžko)  pri 2 plne platiacich osobách = 100% zľava

Prejsť na začiatok

Holiday Village Tatralandia

Jedinečný komplex s množstvom aktivít na jednom mieste. Unikátna dedinka Holiday Village Tatralandia, priamo pri Aquaparku Tatralandia, je tvorená 11 tematickými osadami a ponúka ubytovanie v súkromí plne vybavených chatiek a apartmánov s obývačkou, kúpeľnou a letnou terasou. Každá z osád je vybavená vonkajšími krbmi a ohniskami, detskými ihriskami i športoviskami, ktoré dopĺňajú najrôznejšie aktivity od bowlingu, cez stolný futbal až po 5D kino. Len pár krokov od chatiek sa otvára priestor na nekončiacu vodnú zábavu v Aquaparku Tatralandia, ktorú si môžu hostia Holiday Village Tatralandia užívať za zvýhodnenú cenu. Práve na tomto magickom mieste zistíte, že jeden deň na dovolenku nestačí.

Animačný program: Denný program s animátormi – tvorivé dielne, rozcvičky, súťaže a mini disko. Okrem toho v areáli nájdete 5D kino, bowling, stolný tenis, vonkajšie športoviská a detské ihriská, vonkajšie grily a ohniská, gazdovský dvor s domácimi zvieratkami. Cez leto sa môžete tešiť aj na NOVINKU v Tatralandii – Tatrapolis, svet miniatúr v Tatralandii.

Možnosť stravovania: Pre hostí je k dispozícii Reštaurácia Holiday Village Tatralandia, v ktorej na vás čakajú bohaté raňajky formou švédskych stolov. V rámci pobytu je možnosť zakúpenia aj polpenzie. V reštaurácii na vás čaká chutná moderná kuchyňa i tradičnejšie špeciality. V ponuke sú aj dobroty pre najmenších z detského menu. Okrem reštaurácie je k dispozícii aj viacero stravovacích zariadení v Aquaparku Tatralandia.

Bazény: Vďaka jedinečnej polohe chatiek, pri Aquaparku Tatralandia, si budete môcť užiť svetové leto ako pri mori. Tešiť sa môžete na 14 bazénov so slanou, termálnou i čírou vodou a nekonečnú zábavu na šmykľavkách a toboganoch, či letný oddych v tropickom raji pod palmami. To všetko máte za zvýhodnenú cenu vstupu do aquaparku, ktorú majú len hostia ubytovaní v Holiday Village Tatralandia.

Od 25€ osoba /noc s raňajkami - pri obsadení chatky 4 osobami.

 Prejsť na začiatok

VILLA BETULA RESORT*** v srdci Liptova

Villa Betula Resort je celoročné turistické stredisko pri Liptovskej Sielnici pre rodiny s deťmi. Okrem ubytovania v rodinných izbách a apartmánoch ponúkame aj ubytovanie v moderných mobilných domoch, karavanoch a v kempe. Dominantou nášho strediska je 12-hektárový zábavný areál Babyland s najväčším detským ihriskom a detskou zábavnou halou na Liptove. Návštevníci tu nájdu desiatky letných aj zimných atrakcií pre deti i dospelých, konské stajne s veľkoplošnou jazdeckou halou, zvieraciu farmu a mnoho ďalších lákadiel. Villa Betula Resort leží pod Chočskými vrchmi a Západnými Tatrami s úžasným výhľadom na centrálny hrebeň Nízkych Tatier a na Kriváň.

Animačný program: Tím profesionálnych a skúsených animátoriek pripravuje pre deti počas letných prázdnin každý deň iný program a zakaždým aj inak tematicky ladený. Zo sveta indiánov sa presúvajú do rozprávkovej ríše, potom medzi pirátov, šašov či nadpozemské bytosti. Deti tu majú postarané o zábavu v akomkoľvek počasí práve vďaka veľkej zábavnej hale, zastrešenej jazdeckej aréne, koňom, zvieratkám a animátorkám.

Stravovanie: Súčasťou penziónu je moderná Reštaurácia Villa Betula s dvomi terasami. Hostia nájdu v jedálnom lístku tradičné liptovské špeciality, ale aj zdravé jedlá v štýle modernej európskej kuchyne. Ubytovaní klienti si počas pobytu môžu vybrať stravovanie v reštaurácii formou raňajok alebo polpenzií. Samozrejmosťou je detské menu a špeciálne pripravené jedlá pre celiatikov a alergikov.

Wellness a bazény: Na detskom ihrisku Babyland sa nachádza prírodný bazén vhodný pre plavcov aj neplavcov. V Penzióne Villa Betula je sauna a pestrá ponuka masáží. Milovníci celodenného wellnessu môžu využiť služby ktoréhokoľvek z trojice aquaparkov v blízkom okolí.

Atrakcie v okolí: Liptov je plný prírodných, historických aj moderných atrakcií. V blízkosti strediska Villa Betula Resort je jeden z najväčších archeologických skanzenov z obdobia Keltov Havránok. Opodiaľ nad obcou Bukovina sa vypínajú zrúcaniny najvyššie položeného hradu v strednej Európe - Liptovského hradu. Len pár minút jazdy od strediska sú 3 aquaparky, prírodná pláž, helikoptéra, Rybáreň s chytaním rýb, horská bobová dráha, motokárová hala, dom prevrátený hore nohami, jaskyne, lezecké lanové parky, Prosiecka a Kvačianska dolina s dreveným vodným mlynom, turisticky atraktívna Žiarska dolina, cyklotrasy okolo Liptovskej Mary a na Oravu a množstvo ďalších atrakcií a aktivít.

Cena za pobyt: Cena za 1 noc pre 4-člennú rodinu sa pohybuje v rozmedzí od 89 po 190 € v závislosti od typu ubytovania.

8-dňová dovolenka pre 4-člennú rodinu s raňajkami, jazdou na koni, množstvom atrakcií a animačným programom stojí od 988 do 1.695 € v závislosti od typu ubytovania. Viac o letných pobytových balíkoch pre celú rodinu sa dozviete TU.

Prejsť na začiatok

HOTEL BYSTRINA *** v Demänovskej doline

Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom Hoteli Bystrina ***, nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. Hotel je ideálnym miestom pre rodinné dovolenky ale aj pre skupiny či jednotlivcov.

Animačný program: detičky majú v hoteli k dispozícii veľký detský kútik, herne (X-box, šachy, biliard, kartové hry), priamo v areáli je veľké detské ihrisko (trampolína, pružinové hojdačky, kolotoč, klasické hojdačky, lezecká stena), ohrada so živými ovečkami a kozičkami, možnosť opekať si na otvorených ohniskách.

Možnosť stravovania: V Kolibe Bystrina ponúkame príjemné posedenie v štýlovej atmosfére slovenskej koliby. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko a ohrada s kozičkami a ovečkami.

Wellness: Vychutnať oddych si môžete nielen v parných saunách ale aj v infasaune, fínskej saune a bylinkovej saune. Len pre osoby nad 15 rokov.

Atrakcie v okolí: Priamo pri hoteli sa začínajú turistické chodníky do okolia Demänovskej Doliny. Popri turistike môžete nadobudnúť aj mnoho iných adrenalínových zážitkov – kilometer od hotela sa nachádza bobová dráha - FUN PARK ŽIARCE  (vodné lode, lukostreľba, aquazorbing, švorkolky,..), RODINNÉ BAČOVANIE, v blízkosti môžete navštíviť lanový park Tarzánia, vyskúšať rafting, paragliding,.... Okrem športov si vyjdú na svoje aj milovníci prírody a kultúry – Vrbické pleso, Demänovské jaskyne, keltské múzeum Havránok, drevený artikulárny kostol vo Svätom Kríži (pamiatka UNESCO)

Cena: Rodinný balík na 2 noci pre 2 osoby za 139€, na 3 noci za 189€. Viac informácií sa dozviete TU

Prejsť na začiatok

RESIDENCE HOTEL **** na Donovaloch

Residence na Donovaloch, hotel, ktorý je umiestnený na kopcoch Banskej Bystrice sa môže pýšiť krásnym okolím, vybavením a službami, ktoré ponúka. Ako jeden z mála hotelov ponúka obrovský detský kútik plný hračkárskeho vybavenia, animačného programu a skvelej zábavy. Počas toho ako je o Vaše ratolesti dobre postarané, Vy si môžete oddýchnuť v našom wellness s prípitkom v ruke.

Animačný program: Náš maskot Momo sa Vašich detí už nevie dočkať, a preto začal s prípravou programu na každý deň. Letné minidisco, dielničky, face -painting, súťaže a množstvo ďalších dobrodružstiev už na ne čaká. K tomu aby sa detičkám dobre spalo a snívali sa pekné sníčky, MOMO prichystal rozprávky v našom detskom kútiku.

Stravovanie: Môžete sa tešiť na raňajkový a večerový bufet. Ak patríte medzi tých, ktorí si radi pomaškrtia aj počas obeda, náš šéfkuchár Richard Noskovič, Vás rád pohostí našimi kvalitnými a sezónnymi jedlami.

Wellness: Počas leta si máte jedinečnú možnosť oddýchnuť a načerpať silu na pomaly prichádzajúcu zimu v našom ajurvédskom centre s 20% zľavou. Zrelaxujete pod dohľadom klasického alebo ajurvédskeho maséra a k tomu si môžete ísť oddýchnuť do jednej z našich sáun. Na tých aktívnejších máme pripravené fitness centrum, zamerané na kardio.

Atrakcie v okolí: Lanové Centrum, Bobová dráha, paragliding, cykloturistika, turistické trasy v pomedzí Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, termálne aquaparky Bešeňová a Tatralandia, Hurricane factory s Tarzániou a mnoho ďalších atrakcií bude pre Vás pripravených.

Cena:
- Dospelá osoba/2 noci/polpenzia 135,00 €,
- Dospelá osoba/3noci/polpenzia 199,00 €,
- Dospelá osoba/4noci/polpenzia 255,00 €

Zľavy:
- Dieťa 0-4 roky - ubytovanie grátis (bez nároku na lôžko).
- Dieťa 5-12 rokov - 50% zľava z ceny pobytu.Teenager 13-15 rokov - 25% zľava z ceny pobytu.
- Jedno dieťa do 10 rokov ubytovanie s polpenziou zdarma pri pobyte na 3 noci a viac

Čím viac času u nás strávite, tým menej platíte!

Prejsť na začiatok

HOTEL MONTFORT **** v Belianských Tatrách

Hotel Montfort **** s nádherným výhľadom, ktorého poloha je zárukou, že zistíte ako chutí ticho, je situovaný v krásnom prostredí Belianskych Tatier. K malebnej podhorskej obci Tatranská Javorina, v blízkosti ktorej je hotel Montfort situovaný, patria i osady Podspády a Lysá Poľana, v ktorých začína niekoľko turistických trás aj cyklotrás.

Prečo stráviť dovolenku práve v Hoteli Montfort?
Hotel má jedinečnú polohu v srdci Belianskych Tatier, unikátny výhľad a veľký priestor. Poskytuje komplex služieb pod jednou strechou – wellness centrum (7 saún, relaxačný bazén s protiprúdom a šmýkalou, detský bazénik, jacuzzi, chladiaci bazén), taktiež športové centrum: bowling, squash, stolný tenis, fitnes, vzdušný hokej, biliard, poker. Pre detských návštevníkov je k dispozícii detský bazénik a detský kútik. Hotel má chutnú kuchyňu, nachádza sa blízko turistických trás a obľúbených turistických destinácií: Zakopané, Morské oko, Javorova dolina, Bielovodská dolina.

Animačný program: V prípade záujmu hotel zabezpečí opatrovateľku k deťom. Vo vybrané dni hotel zabezpečuje aj animačný program.

Možnosť stravovania: Možnosť stravovanie je zabezpečené formou polpenzie (servírované 4-chodové menu) alebo „á la card”. Ponúkame stravu aj pre ľudí s potravinovými intoleranciami.

Wellness centrum hotela Montfort ponúka: relaxačný bazén s protiprúdom a šúchalou, soľnú parnú saunu, fínsku saunu, bylinkovú parnú saunu, eukalyptovú parnú saunu, kvetovú parnú saunu, infrasaunu, jacuzzi a široké spektrum masáží.

Atrakcie v okolí:
Ski Javorina 500m | Lysá-Poľana 3 km | Bielovodská dolina 4 km
Javorová dolina 5 km | SKI Strednica 9 km | Bachledova dolina 16 km
Morské oko 17 km | Terma Bania Białka Tatrzańska 18 km
Zakopane 24 km | Tatranská Lomnica 29 km | Nowy Targ 30 km

Kompletný cenník Hotela Montfort si môžete pozrieť TU

Prejsť na začiatok

HOTEL ŠACHTIČKA *** v Nízkych Tatrách

Hotel Šachtička so svojim areálom sa smelo môže nazvať “REZORT”, nakoľko okrem ubytovania je tu široká škála vnútorných aj exteriérových služieb vhodných pre deti: ihriská, preliezky, hojdačky, pieskoviská, trampolína a obľúbené miniZoo. Deti milujú jazdenie na koníkoch a kŕmenie zvierat. Únia materských centier hotel poctila piatimi hviezdičkami a certifikátom Zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

Prečo práve hotel Šachtička? U nás sa rodičia s deťmi cítia bezpečne. Z terasy od kávičky môžete pozorovať svoje ratolesti ako sa voľne a veselo hrajú v areáli.

Wellness: K dispozícii je aj Relax centrum s bazénom, letnou terasou na opaľovanie a ďalšími wellness službami.

Možnosť stravovania: Naša kuchyňa je známa svojou kvalitou a čerstvosťou. Počas leta podávame veľa zeleniny v bio kvalite. Spolupracujeme s regionálnymi malými dodávateľmi. Ponúkame aj detské menu.

Atrakcie v okolí: Sme východiskovým bodom pre krásne vychádzky do prírody, turistiku a cykloturistiku. Odporúčame navštíviť Španiu Dolinu (pešo 20 minút), užiť si splav po Hrone, navštíviť Habakuky na Donovaloch, Harmaneckú jaskyňu, hrad v Slovenskej Ľupči a veľa ďalších úžasných možností.

Cena: od 179€ pre dve osoby na 2 noci s polpenziou. Bližšie informácie ohľadne pobytového balíka nájdete priamo na webovej stránke.

Prejsť na začiatok

Hotel Grand**** Jasná

Hrdý nositeľ titulu „kids friendly“ je ideálnym miestom pre letnú rodinnú dovolenku, ktorú si môžete vďaka prvotriednej lokalite v centre strediska Jasná užiť poriadne aktívne. Každé leto to tu žije bohatým detským programom so známymi osobnosťami, ktoré hotel obľubujú aj vo svojom voľnom čase. Kulinárska reštaurácia a štýlové izby Deluxe spájajú moderný horský dizajn s prírodnými farbami a materiálmi, ktoré vkusne dotvárajú charakter domova. Dokonalé spojenie s horami pocítite v exteriérovom wellness vo vírivke s výhľadom na Chopok a pravý relax vás čaká vo vnútornom wellness centre s relaxačným bazénom a saunovým svetom.

Animačný program: Tematické týždne čakajú na našich malých hostí aj tento rok. Tvorivé dielne, súťaže mini disko a množstvo animácii obohatia aj známe osobnosti slovenského showbiznisu, ktoré sa postarajú o správny rozvoj vašich malých talentov.

Možnosť stravovania: Hostia sa môžu tešiť na bohaté raňajky formou švédskych stolov, ktoré sú obohatené aj o špeciálny kútik s pochúťkami pre najmenších hostí. Samozrejmosťou v reštaurácii je detské menu či pečenie palaciniek priamo pred vami. Vďaka nášmu šéfkuchárovi sa môžete tešiť na skutočne chutnú dovolenku.

Wellness: V cene ubytovania je zahrnutý vstup do wellness. Vo vnútornej časti nájdete bazén, sauny a oddychovú miestnosť. Vonkajší wellness ponúka relax vo vírivkach pod holým nebom, v saunách a nájdete tu aj ochladzujúce jazierko.  Vo wellnesse na vás čaká aj bohatá ponuka masáži a procedúr.

Od 38€ osoba /noc s raňajkami a vstupom do wellness.

 Prejsť na začiatok

Hotel a rezidencie Kukučka****

Hotel a rezidencie Kukučka sa nachádzajú v jednom z najkrajších a najnavštevovanejších miest Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici. Len pár krokov od lanovky na vás čaká štýlové horské ubytovanie s tým najkrajším výhľadom. Pre rodiny sú ako stvorené priestranné moderné apartmány s 1 alebo 2 samostatnými spálňami, obývačkou a kuchynským kútom. Vďaka veľkorysému priestoru apartmánu si tak budete môcť užiť maximálne pohodlie a súkromie. Priateľské prostredie hotela dopĺňa komorné wellness, reštaurácia s chutnou domácou kuchyňou, detský kútik a detské ihrisko pri potôčiku za hotelom.

Animačný program: Detský kútik, ihrisko pri hoteli, víkendové animácie, hry a súťaže, letné grilovačky, posedenie v tulivakoch, možnosť rodinných piknikov a bohatý letný program vo Vysokých Tatrách.

Možnosť stravovania: Hotelová reštaurácia ponúka bohaté raňajky formou bufetov. V prípade záujmu je možné zakúpiť si aj polpenziu. Reštaurácia ponúka chutné domácke špeciality zo svetovej i slovenskej kuchyne. Klienti môžu využiť aj neďaleké reštaurácie v stredisku Vysoké Tatry.

Wellness: V prípade rezervácie ubytovania priamo cez web stránku hotela alebo cez rezervačné oddelenie majú klienti denný vstup do wellness v cene ubytovania. Náš wellness so saunami a oddychovými miestnosťami je rozdelený do 3 budov. V hlavnej budove je k dispozícii aj exteriérová vírivka s výhľadom na Tatry.

Od 40€ osoba/noc s raňajkami a vstupom do wellness.

Prejsť na začiatok

ODPORÚČAME: Dovolenka v rodinnom Wellness Hoteli Patince****

Ešte stále rozmýšľate nad rodinnou dovolenkou? Rodinný Wellness Hotel Patince**** je ideálna voľba. Je to miesto, kde spolu s rodinou objavíte skutočný zážitok z oddychu. Miesto, kde zrelaxujete svoje telo aj dušu a ktoré si vaše deti určite zamilujú. Nezáleží na tom, či máte chuť na krátky víkendový oddych, či dlhšiu dovolenku. Vo Wellness Hoteli Patince**** si každý vyberie to svoje.

V ponuke hotela nájdete rôzne tematické rodinné pobyty s bohatým programom pre deti aj dospelých. Nachádza sa tu až 9 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou, 4 tobogány, saunový svet, širokú ponuku wellness a SPA procedúr a rôzne možnosti športových či turistických aktivít. Samozrejmosťou je aj bohatý animačný program pre deti a detský kútik, kde sa vaše ratolesti zahrajú pod odborným dozorom, zatiaľ čo vy si môžete užívať chvíľku sami pre seba.

Veľkou výhodou Wellness Hotela Patince**** je jeho lokalita v blízkosti Dunaja, kde sa nachádza aj prístav. Spolu s rodinou tak môžete využiť vyhliadkové plavby po Dunaji, či ochutnať vynikajúcu kuchyňu v miestnom Marína bare, v ktorého blízkosti sa nachádza aj detské ihrisko. Hotel sa tiež nachádza v blízkosti historických či športových miest, ktoré sú ideálne na rodinné výlety.

Cena letného pobytu je k dispozícii už od 179€/ 2 noci/ dospelá osoba a celú ponuku pobytových balíčkov nájdete TU.

Prejsť na začiatok

Komentáre