14. december 2017 / Meniny má Branislava, Bronislava
Skupina rodinných portálov:

Zima v Patinciach

Ako stráviť tradičné sviatky netradične vo Wellness Hoteli Patince ****.
Zima v Patinciach

Pár dní si naše deti pochutia na sladkom obsahu prvých políčok adventného kalendára. Z rádia sa ozývajú prvé vianočné melódie, v uliciach miest sa ocitáme pod baldachýnmi svetielok a výstavba vianočného mestečka na námestí je už v plnom prúde. Čas vianočný sa nezastaviteľne blíži, no vy v tom stále nemáte jasno, ako budú vaše tohtoročné sviatky vyzerať?

Straší vás predstava, že sa má scenár uplynulých Vianoc znova zopakovať? Varenie, pečenie, upratovanie, zdobenie, balenie a k tomu trojstranový nákupný zoznam. Z blížiacich sa čarokrásnych sviatkov majú najväčšiu radosť naši najmenší, zatiaľ čo v nás vyvolávajú skôr nepríjemný pocit na žalúdku. K tomu pár správ o preplnených nákupných centrách, všadeprítomný chaos, množstvo ľudí, dlhé rady nielen na banány, a už máme po vianočnej nálade.

Vianočné sviatky sú najkrajšie dni v roku. Vyžadujú si patričnú dávku trpezlivosti a potrebného plánovania. Nielen preto sú často označované aj ako najviac stresujúce. Zachovať si pokoj počas predvianočných príprav, rovnomerne a s gráciou vyzdobiť vianočný stromček či naservírovať na stôl vynikajúcu večeru, ktorá by bola po chuti všetkým členom rodiny, to si vyžaduje nemalú námahu, čas a vytrvalosť. Pri našej snahe o dokonalé Vianoce a honbou za darčekmi často zabúdame na pravý význam týchto sviatočných dní – čas strávený s najbližšími.

Ako najlepšie obdaríte svojich najdrahších? Jednoducho tým, že nielen im, ale aj sebe doprajete zaslúžený oddych v podobe vianočného pobytu vo wellness stredisku. Vymeniť parenie sa nad hrncami vo vlastnej kuchyni za paru v saunovom svete, či balenie darčekov za relaxačný zábal. Ak je pre vás program na Vianoce a Silvestra ešte veľkou záhadou, pomôžeme vám ju rozlúsknuť. Wellness Hotel Patince každým rokom organizuje pre svojich návštevníkov a hostí nezabudnuteľný program, cez ktorý svojim návštevníkom sprostredkuje teplo rodinného kozuba. Zlé sny o pokazenej kapustnici, pripálenej rybe či nedostatku zemiakového šalátu môžete vypustiť z hlavy. O tradičnú štedrú večeru sa postarajú šéfkuchári hotela, čo ocenia najmä mamičky.

Dávka zábavy a relaxu je štedrá natoľko, že si prídu na svoje malí aj veľkí. Neodmysliteľná Štefanská zábava, vianočný punč, nočné kúpanie plné romantiky, vianočný darček, či kupón na fľašu vína očarí rodičov, páry a dospelých. A čo deti? O tie sa postarajú animátori, ktorí majú pre nich pripravený bohatý program plný hier, akcie a zábavy. Neobmedzený vstup do bazénového, saunového a fitnes centra snáď ani nemusíme pripomínať.

Obzvlášť bohatý program bude Wellness Hotel Patince servírovať svojim hosťom na Silvestra. Galavečer spojený so silvestrovskou tombolou, spoločným prípitkom a veľkolepým ohňostrojom, s ktorým oslávite príchod nového roka. V hotelovej kuchyni sa rozpáli nie jedna panvica, aby vás očarili bohatým výberom gurmánskych špecialít počas Novoročného rautu. Ešte stále chcete stráviť sviatky doma?

Zabudnite na vianočný stres a starosti. Nalaďte sa na vlnu oddychu, aby ste do nového roka načerpali veľa nových síl a energie. Jediné, čo musíte urobiť tento rok pred sviatkami je pobaliť si kufre a založiť novú rodinnú tradíciu.

Galéria
Podobné podujatia
VÝSTAVA: Slovenská pošta – 25 – rok za rokom
BB
VÝSTAVA: Slovenská pošta – 25 – rok za rokom

Slovenská pošta, a.s., Poštové múzeum Vás srdečne pozýva na výstavu.

Výstava: Klenoty z múzea
BA
Výstava: Klenoty z múzea

Výstava KleNOTY z múzea predstavuje rozmanitosť pamiatok zo zbierkového fondu...

Vianočné SAShE - Pistoryho palác
BA
Vianočné SAShE - Pistoryho palác

Na Vianoce vás nenecháme v štichu! Príďte si poobzerať bohatú...

Výstava: TOTO! je kabinet ilustrácie IV.
BB
Výstava: TOTO! je kabinet ilustrácie IV.

V kabinete chémie sa miešajú vône a pachy, v prírodovednom...

Betlehem v Brezne
BB
Betlehem v Brezne

Štvrtý ročník Vianočných trhov, ale aj tradičný silvestrovský koncert na...

Komentáre