19. marec 2019 / Meniny má Jozef

Zápis do BABY DANCE v Grimmy

Od januára 2019 začíname s novými aktivitami pre mamičky a ich detičky.
Zápis do BABY DANCE v Grimmy

09:00-09:45 „BABY DANCE“ (od 2 mesiacov)
- tanec detí s mamkou v nosiči. Krúžok je určený pre všetky maminky, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo baby šatke. Nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancuje sa na modernú hudbu. Tréningy prebiehajú raz týždenne.

Termín prihlásenia je do 13.1.2019. Začíname v utorok 15.1.2019.

**********

10:00-10:45 „GRIMMÁČIK 1“ (1,5-2 r)
- tanečné, gymnastické, pohybové cvičenia, rytmika, spievanie, pohybové hry. Detičky naučíme správnemu držaniu tela, uvedomeniu si pohybu a orientácii v priestore. Pomocou rytmických cvičení sa naučia základom moderného tanca. Cieľom našich stretnutí je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa ako aj vytvorenie podmienok pre rodičov aby mohli s deťmi tráviť príjemný čas, spoznávať a pozorovať deti v nových pohybových spoločenských aktivitách a zároveň si vymieňať skúsenosti s inými rodičmi.

11:00-11:45 „GRIMMÁČIK 2“ (2,1-3,5 r)
- tanečné, gymnastické, pohybové cvičenia, rytmika, spievanie, pohybové hry. Detičky naučíme správnemu držaniu tela, uvedomeniu si pohybu a orientácii v priestore. Pomocou rytmických cvičení sa naučia základom moderného tanca. Cieľom našich stretnutí je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa ako aj vytvorenie podmienok pre rodičov aby mohli s deťmi tráviť príjemný čas, spoznávať a pozorovať deti v nových pohybových spoločenských aktivitách a zároveň si vymieňať skúsenosti s inými rodičmi. Nie sme kurz, ale tanečný klub pre najmenších. Tréningy prebiehajú raz týždenne.

Termín prihlásenia je do 13.1.2019, aby sme stihli deti rozdeliť podľa veku v prípade väčšieho počtu prihlásených. Začíname v utorok 15.1.2019.

Poplatok je 4 EUR/za lekciu, alebo permanentka na 10 vstupov v cene 35 EUR.

Prihlasujte sa na mail grimmy@pobox.sk, 051/776 16 45, alebo do správy na https://www.facebook.com/babydancepresov/. Do poznámky uveďte názov krúžku BABY DANCE, alebo GRIMMÁČIK, kontaktne údaje na seba a vek dieťaťa.

Tešíme sa na vás. Vaša GRIMMY FAMILY.

Zdroj: facebook.com
Podobné podujatia
Prebuď sa (s) knihou
BA
Prebuď sa (s) knihou

3. ročník festivalu čítania, kreslenia, divadla a hudby.

Stretnutie s malou Táliou
BA
Stretnutie s malou Táliou

Pozývame vás na divadlo.

Výstava: Veľká noc ide...
ZA
Výstava: Veľká noc ide...

K jarnému obdobiu neodmysliteľne patria zdobené vajíčka – kraslice, ktoré...

PREMIÉRA: Putovanie so sobíkom
SR
PREMIÉRA: Putovanie so sobíkom

Putovanie so sobíkom rozpráva príbeh o prvom roku života malého...

Veľký vlakový výlet 2019
KE
Veľký vlakový výlet 2019

Predstavujeme Vám plán jázd v roku 2019 na Košickej detskej...

Komentáre