22. január 2019 / Meniny má Zora

Zápis do BABY DANCE v Grimmy

Od januára 2019 začíname s novými aktivitami pre mamičky a ich detičky.
Zápis do BABY DANCE v Grimmy

09:00-09:45 „BABY DANCE“ (od 2 mesiacov)
- tanec detí s mamkou v nosiči. Krúžok je určený pre všetky maminky, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo baby šatke. Nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancuje sa na modernú hudbu. Tréningy prebiehajú raz týždenne.

Termín prihlásenia je do 13.1.2019. Začíname v utorok 15.1.2019.

**********

10:00-10:45 „GRIMMÁČIK 1“ (1,5-2 r)
- tanečné, gymnastické, pohybové cvičenia, rytmika, spievanie, pohybové hry. Detičky naučíme správnemu držaniu tela, uvedomeniu si pohybu a orientácii v priestore. Pomocou rytmických cvičení sa naučia základom moderného tanca. Cieľom našich stretnutí je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa ako aj vytvorenie podmienok pre rodičov aby mohli s deťmi tráviť príjemný čas, spoznávať a pozorovať deti v nových pohybových spoločenských aktivitách a zároveň si vymieňať skúsenosti s inými rodičmi.

11:00-11:45 „GRIMMÁČIK 2“ (2,1-3,5 r)
- tanečné, gymnastické, pohybové cvičenia, rytmika, spievanie, pohybové hry. Detičky naučíme správnemu držaniu tela, uvedomeniu si pohybu a orientácii v priestore. Pomocou rytmických cvičení sa naučia základom moderného tanca. Cieľom našich stretnutí je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa ako aj vytvorenie podmienok pre rodičov aby mohli s deťmi tráviť príjemný čas, spoznávať a pozorovať deti v nových pohybových spoločenských aktivitách a zároveň si vymieňať skúsenosti s inými rodičmi. Nie sme kurz, ale tanečný klub pre najmenších. Tréningy prebiehajú raz týždenne.

Termín prihlásenia je do 13.1.2019, aby sme stihli deti rozdeliť podľa veku v prípade väčšieho počtu prihlásených. Začíname v utorok 15.1.2019.

Poplatok je 4 EUR/za lekciu, alebo permanentka na 10 vstupov v cene 35 EUR.

Prihlasujte sa na mail grimmy@pobox.sk, 051/776 16 45, alebo do správy na https://www.facebook.com/babydancepresov/. Do poznámky uveďte názov krúžku BABY DANCE, alebo GRIMMÁČIK, kontaktne údaje na seba a vek dieťaťa.

Tešíme sa na vás. Vaša GRIMMY FAMILY.

Zdroj: facebook.com
Podobné podujatia
ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ
BA
ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ

rozprávkový muzikál tvorcov Hammel - Peteraj - Ďurovčík Rozprávka, ktorá...

Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline
ZA
Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline

Troj-dňový festival cestou necestou zavíta aj do žilinskej Stanice.

PREMIÉRA: Návrat domov
SR
PREMIÉRA: Návrat domov

Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a...

Polročné prázdniny v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica
PO
Polročné prázdniny v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Užite si polročné prázdniny s deťmi v pohodlí a priateľskej...

Komentáre