9. december 2019 / Meniny má Izabela

Vianoce v Tržnici

Predvianočný zhon ešte nikdy nebol takou lahodou!
Vianoce v Tržnici

Na špeciálnej zimnej edícii Street Food Parku môžete obdarovať svoje chuťové poháriky svetovými pokrmami, kým na vianočnom trhu handmade a dizajnovej tvorby môžete nakúpiť originálne darčeky pod stromček. Priateľská atmosféra, sviatočná nálada a osobné stretnutia s lokálnymi výrobcami a poctivými kulinármi vás nabijú energiou na veľké vianočné finále!

STREET FOOD PARK
Na prízemí Tržnice nájdete Street Food Park so všetkými svojimi dobrotami z rôznych kútov sveta. Na svoje si prídu všetci, od vegánov cez vegetariánov až po milovníkov mäsa. Slané, sladké, kyslé, horké aj umami, naplníme všetky chuťové poháriky. Hlavné slovo má u nás kvalita a poctivý prístup.

HANDMADE MARKET
Na poschodí vás zase privítajú dizajnéri a handmade značky s pestrým výberom produktov. V ponuke budú módne doplnky pre dospelých aj deti z kvalitných materiálov, prírodná kozmetika, rôznorodé šperky na bežné aj špeciálne príležitosti, šik doplnky do domácnosti, originálne tašky, hračky plné fantázie, chutné drobnosti aj zero waste produkty.

ZERO WASTE BALENIE DARČEKOV
A keďže stále hľadáme cesty ako odľahčiť prírodu, ponúkame vám zadarmo možnosť nechať si zabaliť darček v duchu zero waste. Zabudnite na tradičné baliace papiere a dajte šancu šetrnejšiemu spôsobu. Kreativite sa medze nekladú.

DETSKÝ KÚTIK
Rodičom, starým rodičom, tetám aj ujom, ktorí sa k nám vyberú radi pomôžeme s drobizgom. V detskom kútiku ich čakajú pekné chvíle fantázie a zábavy.

OBČIANSKE ZDRUŽENIA, UKÁŽTE SA!
Ste občianskym združením či neziskovou organizáciou a radi by ste sa zapojili do vianočného trhu? Neváhajte už ani sekundu a prihláste sa! My vám dáme možnosť prezentovať svoje aktivity či výrobky v stánku, za ktorý nemusíte platiť prenájom. V ponuke máme aj variantu, kedy môžete variť v komunitnej kuchyni, a tak si vyzbierať príspevky na svoje aktivity. Ak vás naša ponuka zaujala, prihlásiť sa môžete tu: http://bit.ly/OrganizacieVianoceVTrznici

HUDOBNÝ PODMAZ
Atmosféru pohody a sviatkov podčiarkne hudobný program, o ktorý sa postarajú naši DJi. Nalaďte sa na vianočnú náladu ich selekciou skladieb v tradičnej aj v netradičnej podobe.

Užite si prípravy na Vianoce na pozitívnej vlne, so štýlom a chutne!

Ak chcete byť súčasťou trhu a venujete sa tvorbe dizajnových vecí či štýlového handmade-u, môžete sa ako predajca prihlásiť do 12. 11. tu: bit.ly/RegistraciaVianoceVTrznici

OTVÁRACIE HODINY
17. 12. (utorok): 12:00 – 22:00
18. 12. (streda): 12:00 – 22:00
19. 12. (štvrtok): 12:00 – 22:00
20. 12. (piatok): 12:00 – 22:00

Partneri: Stará tržnica, Street Food Park, Volkswagen Slovakia, akcnezeny.sk, www.kamsdetmi.sk, ChameleonLand, KAMzaKRASOU.sk, Startitup, Staré Mesto - srdce Bratislavy, Radio_FM, CITYLIFE.SK, in.ba, kamdomesta, Kultúra v Bratislave

Podobné podujatia
Vianočné trhy v obci Lieskovec
BB
Vianočné trhy v obci Lieskovec

Vianočný výpredaj v športovom areáli Hájik.

Prievozské vianočné trhy
BA
Prievozské vianočné trhy

Aj tento rok sme pripravili pre Ružinovčanov už tradičnú komunitnú...

Vianočné trhy bez cigánskej
BA
Vianočné trhy bez cigánskej

Prídite sa pokochať krásnymi a netradičnými vianočnými Hand made darčekmi.

Zdravé Vianočné Trhy 2019
KE
Zdravé Vianočné Trhy 2019

Výstava * Prednášky * Zdravie * Ezoterika V poradí 32....

Rozprávkové Vianoce v objatí Štiavnických vrchov
BB
Rozprávkové Vianoce v objatí Štiavnických vrchov

Zabudnite na stres a problémy všedných dní. V hoteli Salamandra...

Komentáre