18. február 2019 / Meniny má Jaromír

Veľtrh Dieťa a rodina 2017

Veľtrh Dieťa a rodina ponúkne produkty pre najmenších a skvelú zábavu
Veľtrh Dieťa a rodina 2017

Rodičom, budúcim matkám, ale aj deťom je určený veľtrh Dieťa a rodina, ktorý sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe. Veľtrh prináša bohatý výber produktov o starostlivosti pre deti od rôznych výrobcov a predajcov, ale aj sprievodný program venovaný otázkam tehotenstva, pôrodu a výchovy.

V bohatej ponuke vystavovateľov návštevníci nájdu nielen kočíky, autosedačky, detské oblečenie, plienky, hygienické prípravky a stravu, ale aj knihy, hračky a mnoho ďalších produktov pre pohodlie a uľahčenie každodennej starostlivosti o malé i väčšie deti. Sortiment obsahuje nielen bežné a známe výrobky, ale aj novinky a alternatívne produkty pre zástancov ekologického spôsobu života ako látkové plienky, oblečenie z bio bavlny a podobne.

Zaujímavé prednášky a workshopy s uznávanými odborníkmi z oblasti zdravia, výživy, dojčenia, aromaterapie či fyzioterapie poskytne Mama&Baby kongres. Ako správne cvičiť s bábätkom, materské vs. umelé mlieko, partner pri pôrode, kúpanie a ošetrovanie bábätka, dojčenie a bonding – to sú niektoré z pripravených tém prednášok a diskusií. Pre budúce mamičky je určený Tehotenský kongres, ktorý zahŕňa prednášky a workshopy s pôrodnou asistentkou, so zdravotnou sestrou z novorodeneckého oddelenia, s certifikovanou laktačnou poradkyňou a s mnohými ďalšími odborníkmi.

Chcete prísť a neviete, kam s deťmi? Zoberte ich so sebou! Fantastický program sa postará o množstvo zábavy. Chlapci sa môžu tešiť na veľký NERF turnaj. Prichystané sú cvičná strelnica, testovanie nového radu Nerf Accustrike a Nerf Zombie, najnovšie Nerf-ky, slalom v aute Nerf Hauck a 4 turnajové ihriská.

V programe sú aj Festival hier, hudobno-tanečná rozprávka pre deti i dospelých Snehulienka a sedem trpaslíkov, bábkové divadlo Laktibrada, športové súťaže s RIOU, športovou lektorkou DC Preliezka, tvorivé dielne, ľudové remeslá a fun zóna.

Program bude moderovať kamarátka všetkých detí Aneta Parišková.

Vedľa pódia sa bude ako každý rok nachádzať RAJ PRE NAJMENŠÍCH – miesto, kde sa deti do 6 rokov môžu do sýtosti vyšantiť, pohrať sa, niečo pekné si vyrobiť v tvorivých dielničkách, zahrať si bábkové divadielko, skákať v nafukovacom hrade, na skákadlách, vyblázniť sa v bazéne s loptičkami, atď. To všetko pod dohľadom skúsených učiteliek z Detského centra Preliezka.

Hudobno-tanečno-športové vystúpenie detí z Detského centra Preliezka, pod názvom “Sme šikovné detičky“, si môžete pozrieť v piatok 10.2.2017 o 16,30 na hlavnom pódiu v hale A1.

Veľtrh Dieťa a rodina sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe spoločne s veľtrhom krásy Interbeauty a Svadobným veľtrhom.

SÚŤAŽ o 3x 2 vstupy na Dieťa a rodina 2017

Otváracie hodiny: piatok 10.00 - 19.00
sobota 10.00 - 18.00

Vstupné: základné vstupné 6 Eur
zľavnené vstupné
 - žiaci a študenti, ktorí sa preukážu dokladom o štúdiu 4 Eur
 - dôchodcovia (nad 65 rokov po predložení občianskeho preukazu) 4 Eur
 - ZŤP a ZŤP so sprievodom 4 Eur

deti do 6 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby vstup zadarmo

Parkovné: pre držiteľa parkovacieho preukazu pre osobu s ŤZP 1 Eur
osobné vozidlo 5 Eur
úžitkové vozidlo 10 Eur
autobus 20 Eur


Zdroj: incheba.sk
Galéria
Komentáre