25. január 2021 / Meniny má Gejza

Tip na VIANOČNÝ darček

Aký je správny darček pre dieťa? Čo tak prekvapiť dieťa našou ONLINEovkou.
Tip na VIANOČNÝ darček

Aký je správny darček pre dieťa? Detská radosť je nefalšovaná a dostanete vždy okamžitú spätnú väzbu na darček, ktorý darujete. Preto vybrať darček pre dieťa je niekedy tá najťažšia úloha. Správny darček by mal vyvolať radosť, potešiť, ale zároveň aj dieťa niečo naučiť. 

Čo tak prekvapiť dieťa našou ONLINEovkou?

V tomto školskom roku sa z dôvodu opatrení nemôžu organizovať krúžky. My veríme, že ak nájdeme to, čo nás baví a skutočne napĺňa, tak prežijeme spokojný a šťastný život, preto pokračujeme v záujmových krúžkoch aj teraz v ONLINE forme. Deti sa tak aj v tejto neľahkej dobe môžu venovať svojej záľube a zisťovať čo ich v živote bude baviť. U nás nájdete širokú škálu krúžkov, na ktorých pomáhame deťom spoznávať čaro vedy, umenia aj športu. 

Ponúkame:

  • Anglická Onlineovka
  • Vedecká Onlineovka
  • Onlineovka jogy
  • Tanečno pohybová Onlineovka
  • Hviezdna Onlineovka
  • Onlineovka Flauty

Chcete darovať darček v podobe našej ONLINEovky? 

- stačí si vybrať krúžok, o ktorý máte záujem https://kruzkyvskole.sk/online-kruzky - vyplniť prihlášku ku konkrétnemu krúžku a do poznámky uviesť, že chcete krúžok mať ako vianočný darček - na váš e-mail Vám pošleme vianočnú poukážku - a v týždni od 18. Januára začne prvá lekcia online krúžku. Tešíme sa na už teraz na malého krúžkara a prajeme KRÁSNE VIANOCE.

Galéria
Komentáre