22. august 2017 / Meniny má Tichomír
Skupina rodinných portálov:

SmartLight Rekordné LEPORELO v MONSTERS cafe and bar

Vyhláste spolu s nami slovenský rekord! Príďte si užiť krásne poobedie a vyfarbite s nami SmartLight REKORDNÉ LEPORELO.
SmartLight Rekordné LEPORELO v MONSTERS cafe and bar

Počas medzinárodného dňa detí maľovali jednotlivé kúsky SmartLight REKORDNÉHO LEPORELA deti v ôsmich slovenských mestách, konkrétne v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade, Košiciach - išlo o 32 dielov leporela, a ďalšie štyri si deti vymaľujú počas záverečného podujatia 30. 6. 2017 v MONSTERS cafe and bar. Všetky diely sa teraz spoja do jedného celku a za účasti notára bude vyhlásený slovensky rekord.

V MONSTERS cafe and bar - v kaviarni s krásnou veľkou terasou a množstvom zelene pri Chorvátskom ramene si deti 30. 6. 2017 od 15.00 h užijú bohatý program a príjemnú, veselú atmosféru. Rodičia si vychutnajú poobednú kávičku a deti nám pomôžu vyfarbiť posledné diely nášho SmartLight rekordného leporela. Počas celého eventu budú prebiehať zaujímavé workshopy, kde si budú môcť deti vyskúšať spinart v podaní animátorov z Brick by Brick centra. Zahrajú sa hry, zatancujú a zaspievajú pesničky po anglicky s Wattsenglish. Ak máte doma malých vedcov, určite sa im budú páčiť pokusy, ktoré si pripravili animátory z denného letného tábora Einsteinovi učenci. Naučia sa chrániť prírodu a rozlišovať dreviny so Smelými svišťami a na záver po vyhlásení rekordu bude nasledovať MINIDISCO spolu s animátormi z denného tábora Tanečná horúčka. Samozrejme nebude chýbať ani obľúbené maľovanie na tvár.

Kto ešte nevie, kde bude oslavovať koniec školského roka? No predsa v Monsters cafe and bar!

Za celým projektom stojí skupina rodinných portálov KAMSDETMI.sk, DENNETABORY.sk, VYTVORME.si a KRUZKYPREDETI.sk, ktoré ponúkajú množstvo užitočných a hodnotných informácií, nápadov, myšlienok a inšpirácií týkajúcich sa rodičov a ich detí. Aj preto je veľmi dôležité využiť čas s nimi, (kým o to ešte stoja), čo najefektívnejšie. V krátkom čase môžete na týchto portáloch vyhľadať skvelé tipy na príjemné miesta, atrakcie, tábory, či rôzne iné voľnočasové aktivity v ktoromkoľvek regióne Slovenska.Generálny partner projektu: SmartLight

smartlightKOMPLEXNÉ SVETELNÉ ŠTÚDIO

Firma Smart Light s.r.o. bola založená v roku 2002 a pre slovenský trh je výhradným dodávateľom dizajnových svietidiel od firiem Vistosi, Marset, Panzeri, Ole!, El Torrent,  architektonických svietidiel – Prolicht, Ivela, Forma Lighting, SLV, Leds C4, TAL, Astro, Rendl a mnohých ďalších výrobcov.

Spoločnosť je zároveň hlavným partnerom firmy Osram na Slovensku, vďaka čomu môžu ponúknuť kompletný sortiment svetelných zdrojov a príslušenstva vrátane špičkovej LED technológie.Podporili nás

partneri

CHAMELEON.land  silnaspinka.sk  UNIFY  Slovenské rekordy

Podobné podujatia
September v BIBIANE
BA
September v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Bardejovský jarmok 2017
PO
Bardejovský jarmok 2017

Mesto Bardejov pozýva na tradičný Bardejovský jarmok.

Detská škola varenia
BA
Detská škola varenia

Milujú vaše deti varenia alebo sa chcú naučiť variť zdravo?

Pivobrana BeerFest 4
BA
Pivobrana BeerFest 4

Na svoje si prídu aj rodičia s deťmi, nebude chýbať...

Dni obce Stará Kremnička
BB
Dni obce Stará Kremnička

575. výročie prvej písomnej zmienky.

Komentáre