21. marec 2018 / Meniny má Blahoslav
Skupina rodinných portálov:

SmartLight Rekordné LEPORELO v MONSTERS cafe and bar

Vyhláste spolu s nami slovenský rekord! Príďte si užiť krásne poobedie a vyfarbite s nami SmartLight REKORDNÉ LEPORELO.
SmartLight Rekordné LEPORELO v MONSTERS cafe and bar

Počas medzinárodného dňa detí maľovali jednotlivé kúsky SmartLight REKORDNÉHO LEPORELA deti v ôsmich slovenských mestách, konkrétne v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade, Košiciach - išlo o 32 dielov leporela, a ďalšie štyri si deti vymaľujú počas záverečného podujatia 30. 6. 2017 v MONSTERS cafe and bar. Všetky diely sa teraz spoja do jedného celku a za účasti notára bude vyhlásený slovensky rekord.

V MONSTERS cafe and bar - v kaviarni s krásnou veľkou terasou a množstvom zelene pri Chorvátskom ramene si deti 30. 6. 2017 od 15.00 h užijú bohatý program a príjemnú, veselú atmosféru. Rodičia si vychutnajú poobednú kávičku a deti nám pomôžu vyfarbiť posledné diely nášho SmartLight rekordného leporela. Počas celého eventu budú prebiehať zaujímavé workshopy, kde si budú môcť deti vyskúšať spinart v podaní animátorov z Brick by Brick centra. Zahrajú sa hry, zatancujú a zaspievajú pesničky po anglicky s Wattsenglish. Ak máte doma malých vedcov, určite sa im budú páčiť pokusy, ktoré si pripravili animátory z denného letného tábora Einsteinovi učenci. Naučia sa chrániť prírodu a rozlišovať dreviny so Smelými svišťami a na záver po vyhlásení rekordu bude nasledovať MINIDISCO spolu s animátormi z denného tábora Tanečná horúčka. Samozrejme nebude chýbať ani obľúbené maľovanie na tvár.

Kto ešte nevie, kde bude oslavovať koniec školského roka? No predsa v Monsters cafe and bar!

Za celým projektom stojí skupina rodinných portálov KAMSDETMI.sk, DENNETABORY.sk, VYTVORME.si a KRUZKYPREDETI.sk, ktoré ponúkajú množstvo užitočných a hodnotných informácií, nápadov, myšlienok a inšpirácií týkajúcich sa rodičov a ich detí. Aj preto je veľmi dôležité využiť čas s nimi, (kým o to ešte stoja), čo najefektívnejšie. V krátkom čase môžete na týchto portáloch vyhľadať skvelé tipy na príjemné miesta, atrakcie, tábory, či rôzne iné voľnočasové aktivity v ktoromkoľvek regióne Slovenska.Generálny partner projektu: SmartLight

smartlightKOMPLEXNÉ SVETELNÉ ŠTÚDIO

Firma Smart Light s.r.o. bola založená v roku 2002 a pre slovenský trh je výhradným dodávateľom dizajnových svietidiel od firiem Vistosi, Marset, Panzeri, Ole!, El Torrent,  architektonických svietidiel – Prolicht, Ivela, Forma Lighting, SLV, Leds C4, TAL, Astro, Rendl a mnohých ďalších výrobcov.

Spoločnosť je zároveň hlavným partnerom firmy Osram na Slovensku, vďaka čomu môžu ponúknuť kompletný sortiment svetelných zdrojov a príslušenstva vrátane špičkovej LED technológie.Podporili nás

partneri

CHAMELEON.land  silnaspinka.sk  UNIFY  Slovenské rekordy

Podobné podujatia
Filmový festival Hory a mesto 2018
BA
Filmový festival Hory a mesto 2018

19. ročník medzinárodného festivalu horského filmu a dobrodružstva Hory a...

PREMIÉRA: Králik Peter
SR
PREMIÉRA: Králik Peter

Rozprávková komédia podľa svetoznámych príbehov Beatrix Potterovej prichádza na veľké...

Výstava Ľudový odev na Záhorí
BA
Výstava Ľudový odev na Záhorí

Záhorské múzeum v Skalici pripravilo v minulom roku výstavu Ľudový...

Noc s Andersenom v Trnave
TT
Noc s Andersenom v Trnave

Dobrodružná noc pre odvážnych čitateľov.

Veľkonočné a farmárske mestečko v OC Mlyny
NR
Veľkonočné a farmárske mestečko v OC Mlyny

Veľkonočné sviatky sú v našej kultúre spojené s jedinečnými tradíciami...

Komentáre