21. máj 2018 / Meniny má Zina
Skupina rodinných portálov:

Slávnostné otvorenie Centralu v Bratislave

Príďte si pozrieť nový CENTRAL zblízka a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny. Počas prvých dní otvorenia Central pre vás pripravil množstvo výhier vrátane automobilu VOLVO V40 . CENTRAL znovu ožíva a vy pri tom nesmiete chýbať!
Slávnostné otvorenie Centralu v Bratislave

Vo štvrtok 18. októbra 2012 o 10:00 otvorí nové nákupné centrum CENTRAL svoje brány verejnosti. Miesto, ktoré je v pamäti mnohých Bratislavčanov zapísané ako obľúbené “Centrálko”, opäť ožije a otvorí nové možnosti všetkým, ktorí sú radi v centre diania. Na svoje si u nás prídu milovníci nákupov, pretože v CENTRALE nájdu tie najvyhľadávanejšie značky pod jednou strechou, navyše takmer priamo v centre mesta. Rodiny s deťmi odhalia nový rozmer trávenia voľného času. Aktívni ľudia zase ocenia rozľahlú fitnes a wellness zónu s bazénom a saunovým svetom.

 

Nákupy nie sú jediným ťahákom nového CENTRALU. Investor sa rozhodol nadviazať na tradíciu niekdajších kúpeľov a v rámci projektu prináša aj modernú fitness a wellness zónu na ploche 2 000 m2, patriacu lídrovi v oblasti fitnescentier – spoločnosti Golem. Návštevníci sa môžu tešiť aj na saunový svet, vírivky, masáže a samozrejme plavecký bazén. Ten bude dokonca antikorový a prístupný širokej verejnosti. To, v čom je CENTRAL skutočne unikátny, sa však nenachádza pod jeho strechou, ale na nej. Práve na strechu nákupného centra totiž architekt Ivan Kubík umiestnil zelený park s rozlohou 6 000 m2, v ktorom nájdete dostatok príležitostí na oddych. Zeleň, stromy, lavičky, ihrisko či malý amfiteáter – to všetko robí z CENTRALU vyhľadávané miesto pre celé rodiny. Vedeli ste napríklad, že súčasťou nákupného centra je aj detský kútik, ktorý má ako jediný v meste aj svoju vonkajšiu časť? Kým mama nakupuje a ocko si dáva do tela v posilňovni, deti sa môžu zahrať na čerstvom vzduchu, bezpečne a v príjemnom prostredí. Pokoj, čerstvý vzduch a bezpečný oddych pre vás i vaše deti – to všetko je veľkou pridanou hodnotou CENTRALU.

 

imageDetský kútik

V detskom kútiku Time Out plnom hier a zábavy sa o vaše ratolesti radi postarajú. Detský kútik sa nachádza na 2. poschodí. Je prístupný výťahom situovaným v chodbe hlavného vstupu z Jelačičovej ulice. K výhodám nášho detského kútika patrí prísun denného svetla. Služby detského kútika dopĺňa kuchynka, miestnosť pre narodeninové oslavy a dizajnová recepcia s posedením pre rodičov.

 

Pre deti je určená aktívna zóna pozostávajúca z chalúpky na stračej nôžke, tobogánov a šmykľaviek, veľkého bazéna s guličkami a z outdoorových herných prvkov, akými sú preliezky a trampolína.

 

Deti budú zaiste nadšené aj z interaktívnej zóny, kde sa zahrajú s Nintendom Wii, X-Box Kinect, či Playstation PS3. Poteší ich aj dotykový panel s hrami a závodná sedačka Playseat, ktorá simuluje jazdu v pretekárskom aute.

Po týchto aktivitách si deti môžu odpočinúť v oddychovej zóne. Pozrieť si rozprávku v priestorovo ozvučenom minikine. Zahrať sa v detskej minikuchynke. Alebo absolvovať tvorivé dielne s odborným personálom.

 

Starostlivosť o vaše deti prenechajte na chvíľu nám, doprajte si Time Out!

 

 

Otváracie hodiny

Obchody a Gastro

Po - Pia / 10:00 - 21:00
So - Ne / 9:00 - 21:00

Golem - Fitness, Wellness, Bazén

Po - Pia / 6:00 - 22:00
So - Ne / 8:00 - 22:00

Billa - Supermarket

Po – So / 7:00 - 21:00
Ne / 8:00 - 21:00

CENTRAL pasáž

Po - Ne / 6:00 - 22:00

 

 

Ako sa do Centralu dostanete:

  • električkou č. 2, 4, 8 a 9 (zástavka Trnavské mýto),
  • trolejbusom č. 64, 201, 204, 209 (zástavka Trnavské mýto), 205, 212 (zástavka Saleziáni),
  • autobusom č. 31, 39, 51, 53, 61, 63, 68, 74, 78 (zástavka Trnavské mýto),
  • autom z ulíc: Trnavská cesta, Metodova, Miletičova, Jelačičova ulica. Pre verejnosť je k dispozícii parkovanie.
Zdroj: Central

 

Zdroj:
Komentáre