25. november 2020 / Meniny má Katarína

Séria online prednášok: Rastiem ako mám?

Na jeseň 2020 sme pre Vás pripravili sériu online prednášok zameraných na podporu primeraného vývinu dieťatka od dvoch rokov do nástupu do školy.
Séria online prednášok: Rastiem ako mám?

Na jeseň 2020 sme pre Vás pripravili sériu online prednášok zameraných na podporu primeraného vývinu dieťatka od dvoch rokov do nástupu do školy. Budeme sa v nich venovať rôznym témam, s ktorými sa stretávame v našej ambulantnej praxi a o ktorých sa domnievame, že stoja za zmienku pokiaľ sa zaujímame o vývin dieťaťa a jeho podporu.

Tieto stretnutia nazývame prednáška. Nebude to však hodinová jednostranná prezentácia. Vytvoríme priestor aj na vaše otázky a zdieľanie. Pokúsime sa ponúknuť čo najviac praktických rád/odporúčaní.

Doprajte si v tomto období aj čas pre seba, môžete sa dozvedieť nové a zaujímavé veci, ktoré vám môžu byť nápomocné v starostlivosti o vaše deti, i pri budovaní vzťahu s nimi. V pohodlí domova, nemusíte sa nikam presúvať. A môžete popri sledovaní hoci čistiť mrkvu na večeru.

Prihlásenie:

Prihláste sa prosím cez prihlasovací formulár, kapacita prednášok je obmedzená, aby bol priestor na zodpovedanie otázok. – V TEJTO CHVÍLI JE KAPACITA NIEKTORÝCH PREDNÁŠOK NAPLNENÁ A UŽ NIE JE MOŽNÉ SA PRIHLÁSIŤ. NA EŠTE VOĽNÉ MIESTA SA PRIHLÁSITE TU. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Cena:  bezplatne

Podmienky účasti

Prednášky s diskusiou sa realizujú online, cez aplikáciu ZOOM. Záujemca/záujemkyňa sa prihlási cez formulár. Zaregistrujeme Vás a v deň konania prednášky, na ktorú ste sa prihlásili, vám zašleme mailom pozvánku na ZOOM. Pozvánku zasielame len prihláseným, nebude verejne dostupná.

Zdroj: dietaaja.sk
Komentáre