15. december 2019 / Meniny má Ivica

Rozsvietenie vianočného stromčeka so sv. Mikulášom vo Vajnoroch

Príďte rozsvietiť stromček spolu s Mikulášom.
Rozsvietenie vianočného stromčeka so sv. Mikulášom vo Vajnoroch

Už vo štvrtok 5. decembra 2019 budú Vajnory vítať príchod sv. Mikuláša a ulicu rozžiari rozsvietenie vianočného stromčeka.

Vítané sú nielen deti, ale všetci tí, ktorí si chcú okamih tejto jedinečnej vianočnej atmosféry pozrieť naživo. Akcia začína o 17:00 v Parku pod lipami!

Dôležitá informácia pre rodičov!

Na toto podujatie je potrebná pre dieťa pozvánka, ktorá zároveň slúži aj ako poukážka, aby si tak každé dieťa do 10 rokov mohlo prevziať jeden balíček prekvapenia.

Tí najodvážnejší, ktorí sa chcú so sv. Mikulášom stretnúť a porozprávať aj osobne, si môžu balíček prevziať priamo od neho na pódiu. Pre menej odvážne deti budú balíčky prichystané v označených stánkoch mestskej časti. Stačí iba priniesť spomínanú pozvánku (poukážku).

Kde získať pozvánku?

Každé dieťa obdrží pozvánku predom v škole, ktorú navštevuje. Pozvánku môžu, samozrejme, dostať aj všetky deti do 10 rokov veku, ktoré vo Vajnoroch nenavštevujú žiadnu materskú, ani základnú školu – musia však mať vo Vajnoroch trvalý pobyt.

Potom stačí, ak ich rodičia, tak ako minulý rok, si prídu vyzdvihnúť túto pozvánku na oddelenie vnútornej správy Miestneho úradu na Roľníckej ulici 109 v rámci úradných hodín, medzi 26. novembrom a 5. decembrom 2019. Keďže Mikuláš príde 5. decembra do parku Pod lipami o 17:00, MiÚ Vajnory bude v tento deň vydávať pozvánky do 15:00.

Na príchod sv. Mikuláša, ktorý rozsvieti 5. decembra vianočný stromček vo Vajnoroch sú všetci srdečne vítaní.Zdroj: vajnory.sk
Podobné podujatia
Klzisko v Eurovea
BA
Klzisko v Eurovea

Vychutnajte si rozprávkovú zimu u nás na námestí v Eurovea.

Vianočné trhy vo zvolenskej Európe
BB
Vianočné trhy vo zvolenskej Európe

Tak ako každý rok sa budeme na Vás tešiť na...

Vianočná ZOO
KE
Vianočná ZOO

Prípravy na najkrajšie sviatky roka sú v plnom prúde aj...

Vianočné trhy v Brezne
BB
Vianočné trhy v Brezne

Mesto Brezno pozýva na trhy.

Vianočné trhy v Medzibrání
BB
Vianočné trhy v Medzibrání

Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnica Vás pozýva na tradičné...

Komentáre