29. február 2020 / Meniny má Radomír

Objavte s nami baby-friendly Maledivy

Biely jemnučký piesok pre bosé nôžky, priezračné more vhodné aj pre "neplavcov", poobedňajší spánok v tieni paliem, sladučké kokosové dobrôtky a k tomu dobrodružné pozorovanie farebných rybičiek či priateľských korytnačiek. Nepoznáme viacej baby-friendly destináciu ako Maledivy! Vyberte sa sem s nami aj s vašou rodinkou.
Objavte s nami baby-friendly Maledivy

Thinadhoo! To je náš malilinkatý ostrovček uprostred Maledív, ktorý má svoje tropické čaro a priamo navádza na sladké leňošenie a nekonečné kúpanie v priezračnom tyrkysovom mori. Chodíme sem rady a naše deti sú tu vždy šťastné. Romantická lagúna, nádherná biela pláž s pieskom jemným ako múka, exotická príroda, príjemný tieň kokosových paliem, keď slniečko príliš páli, a k tomu niečo, čo poteší najmä unavených rodičov - komfort, pohoda a kvalitný hotelový servis na úrovni najlepších maledivských rezortov. Akurát s tým príjemným rozdielom, že tu to všetko dostanete za priateľskú cenu!

Dlhý let? Žiadny problém!

Z našich skúseností vieme, že sa netreba báť cestovať ani do takého vzdialeného kúta sveta, ako sú Maledivy. Objavovanie čarokrásneho bielo-tyrkysového ostrovčeka Thinadhoo vám teda môžeme len odporučiť -  a to aj s tými najmenšími detičkami. Cestu lietadlom zvládajú úplne v pohode (väčšinu aj tak prespia, keďže lietame nočnými linkami), a to ostatné je po prílete už úplný raj na zemi! Najbližšie sem môžete ísť s nami aj so slovenským sprievodom v augustovom termíne 19. 8. (+1) - 27. 8. (+1) 2019.

Štyri hviezdičky a babysitting po ruke

Bývať budeme v luxusnom hoteli, ktorý ponúka servis, služby a stravu na úrovni tých najdrahších maledivských rezortov. Navyše má aj bazén, kde sa môžete s dieťatkom kedykoľvek dosýta vyšantiť. A keďže ide o sprevádzaný termín, počas pobytu vám pomôžeme aj s babysittingom - hocikedy budete potrebovať chvíľu pre seba alebo pre romantiku vo dvojici s partnerom :-) Budeme tu pre vás nonstop, 24 hodín denne.

Môžete sa nudiť! Ale nemusíte.

Biela pláž dookola ostrova, na ktorú sa ide cez čarokrásnu upravenú džungľu, si vás hneď získa. Pri pláži, ktorá vyzerá ako z gýčového obrázka, sa nachádza koralový útes. Tu môžete počas šnorchlovania pozorovať neskutočný podmorský svet. Keď strčíte hlavu pod vodu, je to ako keby vás dali do akvária. Tisíce farebných rybiek, korytnačky, raje... Nemo a Dory sa tu hľadať nemusia, pretože sú všade! Dedina na ostrove je naozaj maličká. Je v nej len niekoľko domov, dva-tri obchodíky, miestny šenk (nealkoholický) a potom už len divočina. Dokonalý pokoj, ticho a relax. Každý deň budeme robiť aj nejaké výlety, takže kto nechce sedieť na zadku na pláži, môže sa pridať! V základnej cene pobytu máte 3 výlety - dobrodružná šnorchlovačka, raňajky na sandbanku (romantický biely neobývaný ostrovček uprostred mora) a grilovačka na piknikovom ostrove... Je toho veľa a je to naozaj pestré, takže nudiť sa naozaj nemusíte. Teda... ak sa práve nudiť nechcete! :) Mimochodom, už ste niekedy hrali “krabie preteky”? Viete, aká to je sranda? :-)

VIAC INFO O DOVOLENKE:

Komplet cena dovolenky so stravou, 3 x výletom, transfermi, slovenským sprievodom a medzinárodnými spiatočnými letenkami je 1650 EUR.

Cena je konečná, nečakajú na vás už ŽIADNE ĎALŠIE EXTRA NÁKLADY (leda že by ste sa chceli rozmaznávať v SPA-čku či na masáži, alebo vás vaša polovička pozve na romantickú večeru iba pre vás dvoch na pláži?! Babysitting zabezpečíme:))

Za túto cenu je takýto pobyt vrátane výletov a top služieb naozaj dobrým úlovkom. Podobné akcie nemávame často!

Ide o dokonalý mix komfortu a cenovej dostupnosti, dobrodružstva a leňošenia.

Cena pre dieťa do 0-2 rokov na lôžku s rodičmi je 100eur
Cena pre dieťa 0-4 r. na lôžku s rodičmi: 660 eur
Cena pre osobu na prísteľke: 1440 eur
Cena v prípade single obsadenosti izby: 1810 eur

Viac o ostrove a hoteli pozri TU.

OBJEDNÁVKY a INFO: cez fb správu (na stránke “Maledivy pre každého” alebo “Fulmaya Travel“), mailom na office@fulmayatravel.com alebo zajazdy@velkedivy.sk.

Zdroj: velkedivy.sk
Podobné podujatia
Marec v BIBIANE
BA
Marec v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Jarný tvorivý tábor v Múzeu Vojtecha Löfflera
KE
Jarný tvorivý tábor v Múzeu Vojtecha Löfflera

Bohaté tvorivé aktivity, kopec zábavy a originálnych nápadov.

Jarné prázdniny so Steelparkom
KE
Jarné prázdniny so Steelparkom

Aj cez jarné prázdniny sme si pre Vás pripravili zaujímavý...

Harry Potter Night vo Funnylande
TN
Harry Potter Night vo Funnylande

Vhodné pre všetky odvážne deti (od 5 do 13 rokov),...

Veľkonočný pobyt vo Wellness Hoteli Patince ****
NR
Veľkonočný pobyt vo Wellness Hoteli Patince ****

Privítajte s nami sviatky jari a prežite veľkonočnú oblievačku príjemne,...

Komentáre