19. september 2018 / Meniny má Konštantín

miniBIL 2018

Čaká Vás detská inline škôlka, detská jazda na korčuliach, bicykloch a odrážadlách.
miniBIL 2018

miniBIL sme začali robiť ako sprievodné podujatie večerných jázd bratislava-inline v momente, keď sa nám narodil prvý syn. Pochopili sme, že pre rodičov je dôležitý detský program a zároveň, že aj deti túžia po svojej dávke adrenalínu. A tak sme vytvorili poduajtie len pre ne.

minBIL je pre deti od 0 do približne 8 rokov. Je to jazda na kolieskových korčuliach, odrážadlách, bicykloch, kolobežkách či bábätká v cyklovocíkoch, pre všetky deti, ktoré majú rady pohyb, no večerné jazdy bratislava-inline sú pre ne ešte náročné alebo príliš neskoro. 

Stretávame sa už okolo 17:00 za Auparkom, deťom sa povenujú naši inštruktori. (výbavu si treba tentokrát priniesť vlastnú). Potom začne detská jazda - pôjdeme niekoľko okruhov po Sade Janka Kráľa - veselo, s hudbou, s darčekmi pre deti, s rodičmi aj inštruktormi. Akcia je zdarma a bez registrácií, stačí prísť a jazdiť.Akcia v deťoch rozvíja schopnosť jazdiť na svojom dopravnom prostriedku v kolektíve, orientovať sa v priestore, skúsiť jazdu hore i dole kopcom, občas osvieženie vo fontáne a samozrejme stretnúť sa s rovesníkmi, ktorí tiež radi športujú. Naši inštruktori deti sprevádzajú a radi im pomôžu zvládnuť prekážku alebo náročnejší terén.

Pred akciou je príjemné stráviť čas v okolí - zahrať sa na veľkom ihrisku za Auparkom a osviežiť sa v ktorejkoľvek kaviarni či reštaurácii , dať si čapovanú Kofolu či zmrzku na ihrisku s pieskoviskom za reštauráciou Leberfinger alebo sa si spraviť piknik v Sade Janka Kráľa.
miniBIL4
Podobné podujatia
Hľadanie strateného času v SNG
BA
Hľadanie strateného času v SNG

Všetko sa dá, keď sa chce. O tom nás presviedča...

Divadelný festival: Zejdeme sa na hambálku
BA
Divadelný festival: Zejdeme sa na hambálku

Okrem predstavení pre dospelých má vždy pripravené aj niečo pre...

38. Žitnoostrovský jarmok
TT
38. Žitnoostrovský jarmok

Tento rok opäť obľúbené podujatie! Veľkolepá udalosť regiónu sa koná...

Bábkarská bystrica TOUR 2018
BB
Bábkarská bystrica TOUR 2018

Medzinárodný festival súčasného bábkového umenia pre deti a pre dospelých...

Dary z rodnej zeme na Masarykovom dvore
BB
Dary z rodnej zeme na Masarykovom dvore

Dožinková slávnosť Banskobystrického kraja. Príďte si vychutnať atmosféru pravej oslavy...

Komentáre