18. november 2018 / Meniny má Eugen

miniBIL 2018

Čaká Vás detská inline škôlka, detská jazda na korčuliach, bicykloch a odrážadlách.
miniBIL 2018

miniBIL sme začali robiť ako sprievodné podujatie večerných jázd bratislava-inline v momente, keď sa nám narodil prvý syn. Pochopili sme, že pre rodičov je dôležitý detský program a zároveň, že aj deti túžia po svojej dávke adrenalínu. A tak sme vytvorili poduajtie len pre ne.

minBIL je pre deti od 0 do približne 8 rokov. Je to jazda na kolieskových korčuliach, odrážadlách, bicykloch, kolobežkách či bábätká v cyklovocíkoch, pre všetky deti, ktoré majú rady pohyb, no večerné jazdy bratislava-inline sú pre ne ešte náročné alebo príliš neskoro. 

Stretávame sa už okolo 17:00 za Auparkom, deťom sa povenujú naši inštruktori. (výbavu si treba tentokrát priniesť vlastnú). Potom začne detská jazda - pôjdeme niekoľko okruhov po Sade Janka Kráľa - veselo, s hudbou, s darčekmi pre deti, s rodičmi aj inštruktormi. Akcia je zdarma a bez registrácií, stačí prísť a jazdiť.Akcia v deťoch rozvíja schopnosť jazdiť na svojom dopravnom prostriedku v kolektíve, orientovať sa v priestore, skúsiť jazdu hore i dole kopcom, občas osvieženie vo fontáne a samozrejme stretnúť sa s rovesníkmi, ktorí tiež radi športujú. Naši inštruktori deti sprevádzajú a radi im pomôžu zvládnuť prekážku alebo náročnejší terén.

Pred akciou je príjemné stráviť čas v okolí - zahrať sa na veľkom ihrisku za Auparkom a osviežiť sa v ktorejkoľvek kaviarni či reštaurácii , dať si čapovanú Kofolu či zmrzku na ihrisku s pieskoviskom za reštauráciou Leberfinger alebo sa si spraviť piknik v Sade Janka Kráľa.
miniBIL4
Podobné podujatia
Predstavenie: ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana?
BA
Predstavenie: ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana?

Zážitková divadelná show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu...

Vianočné trhy v Košiciach
KE
Vianočné trhy v Košiciach

Terasa ako prvá v Košiciach štartuje svoje trhy. Ponúkne každodenný...

Mikuláš v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica
PO
Mikuláš v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Veselý Mikulášsky oddych zažijete v zasneženej Tatranskej Lomnici.

Vianočné trhy v Trnave
TT
Vianočné trhy v Trnave

Adventné trhy v Trnave zmenia prechádzku mestom na vzácny zážitok.

December v KZP pre deti
BA
December v KZP pre deti

Decembrový výber pre deti z celého programu Kultúrneho zariadenia Petržalka.

Komentáre