17. júl 2018 / Meniny má Bohuslav

miniBIL 2018

Čaká Vás detská inline škôlka, detská jazda na korčuliach, bicykloch a odrážadlách.
miniBIL 2018

miniBIL sme začali robiť ako sprievodné podujatie večerných jázd bratislava-inline v momente, keď sa nám narodil prvý syn. Pochopili sme, že pre rodičov je dôležitý detský program a zároveň, že aj deti túžia po svojej dávke adrenalínu. A tak sme vytvorili poduajtie len pre ne.

minBIL je pre deti od 0 do približne 8 rokov. Je to jazda na kolieskových korčuliach, odrážadlách, bicykloch, kolobežkách či bábätká v cyklovocíkoch, pre všetky deti, ktoré majú rady pohyb, no večerné jazdy bratislava-inline sú pre ne ešte náročné alebo príliš neskoro. 

Stretávame sa už okolo 17:00 za Auparkom, deťom sa povenujú naši inštruktori. (výbavu si treba tentokrát priniesť vlastnú). Potom začne detská jazda - pôjdeme niekoľko okruhov po Sade Janka Kráľa - veselo, s hudbou, s darčekmi pre deti, s rodičmi aj inštruktormi. Akcia je zdarma a bez registrácií, stačí prísť a jazdiť.



Akcia v deťoch rozvíja schopnosť jazdiť na svojom dopravnom prostriedku v kolektíve, orientovať sa v priestore, skúsiť jazdu hore i dole kopcom, občas osvieženie vo fontáne a samozrejme stretnúť sa s rovesníkmi, ktorí tiež radi športujú. Naši inštruktori deti sprevádzajú a radi im pomôžu zvládnuť prekážku alebo náročnejší terén.

Pred akciou je príjemné stráviť čas v okolí - zahrať sa na veľkom ihrisku za Auparkom a osviežiť sa v ktorejkoľvek kaviarni či reštaurácii , dať si čapovanú Kofolu či zmrzku na ihrisku s pieskoviskom za reštauráciou Leberfinger alebo sa si spraviť piknik v Sade Janka Kráľa.
miniBIL4
Podobné podujatia
Countryfest Bohunice 2018
TT
Countryfest Bohunice 2018

Leto sa blíži a s ním aj ďaľší ročník nášho...

Letné slávnosti
ZA
Letné slávnosti

Mesto Rajecké Teplice pozýva na Letné slávnosti 2018, ktoré sa...

Leto v parku 2018
KE
Leto v parku 2018

Príďte si užiť jubilejný 10. ročník multižánrového festivalu Leto v...

Letný terapeutický tábor: Čarovná záhrada
BA
Letný terapeutický tábor: Čarovná záhrada

Aj tento rok pozývame dievčatá a chlapcov vo veku 7...

Umelecký tábor pre deti vo Východoslovenskej galérii
KE
Umelecký tábor pre deti vo Východoslovenskej galérii

Už piaty rok vám Východoslovenská galéria ponúka kvalitný program v...

Komentáre