18. február 2019 / Meniny má Jaromír

miniBIL 2018

Čaká Vás detská inline škôlka, detská jazda na korčuliach, bicykloch a odrážadlách.
miniBIL 2018

miniBIL sme začali robiť ako sprievodné podujatie večerných jázd bratislava-inline v momente, keď sa nám narodil prvý syn. Pochopili sme, že pre rodičov je dôležitý detský program a zároveň, že aj deti túžia po svojej dávke adrenalínu. A tak sme vytvorili poduajtie len pre ne.

minBIL je pre deti od 0 do približne 8 rokov. Je to jazda na kolieskových korčuliach, odrážadlách, bicykloch, kolobežkách či bábätká v cyklovocíkoch, pre všetky deti, ktoré majú rady pohyb, no večerné jazdy bratislava-inline sú pre ne ešte náročné alebo príliš neskoro. 

Stretávame sa už okolo 17:00 za Auparkom, deťom sa povenujú naši inštruktori. (výbavu si treba tentokrát priniesť vlastnú). Potom začne detská jazda - pôjdeme niekoľko okruhov po Sade Janka Kráľa - veselo, s hudbou, s darčekmi pre deti, s rodičmi aj inštruktormi. Akcia je zdarma a bez registrácií, stačí prísť a jazdiť.Akcia v deťoch rozvíja schopnosť jazdiť na svojom dopravnom prostriedku v kolektíve, orientovať sa v priestore, skúsiť jazdu hore i dole kopcom, občas osvieženie vo fontáne a samozrejme stretnúť sa s rovesníkmi, ktorí tiež radi športujú. Naši inštruktori deti sprevádzajú a radi im pomôžu zvládnuť prekážku alebo náročnejší terén.

Pred akciou je príjemné stráviť čas v okolí - zahrať sa na veľkom ihrisku za Auparkom a osviežiť sa v ktorejkoľvek kaviarni či reštaurácii , dať si čapovanú Kofolu či zmrzku na ihrisku s pieskoviskom za reštauráciou Leberfinger alebo sa si spraviť piknik v Sade Janka Kráľa.
miniBIL4
Podobné podujatia
RITA v Divadle v Podpalubí
BA
RITA v Divadle v Podpalubí

Skvelé komediálne a improvizátorske trio.

Denný jarný tábor: LEGO® kocky pána Králička
BA
Denný jarný tábor: LEGO® kocky pána Králička

Tábor s kockami LEGO®? Áno! Pripravili sme pre deti zábavné...

CIRQUE DU SOLEIL - TORUK AVATAR - 28.02. - 03.03.2019
BA
CIRQUE DU SOLEIL - TORUK AVATAR - 28.02. - 03.03.2019

Svetoznáme zoskupenie Cirque du Soleil po obrovskom úspechu u slovenského...

Gajdošské fašiangy 2019
BB
Gajdošské fašiangy 2019

Pozývame Vás na medzinárodné stretnutie gajdošov a gajdošských hudieb.

Jarná barefoot burza v Nožičkove
KE
Jarná barefoot burza v Nožičkove

Nožičkovo pozýva všetkých priaznivcov zdravej chôdze a barefoot na JARNÚ,...

Komentáre