22. august 2019 / Meniny má Tichomír

MDD Na palube jednorožca 2019

Oslávte Medzinárodný deň detí Na palube jednorožca!
MDD Na palube jednorožca 2019

Najväčšia oslava  MEDZINÁRODNÉHO DŇA DETÍ V BRATISLAVE JE TU! Na palube jednorožca je rodinná celodenná akcia, ktorá sa koná v  Sade  Janka  Kráľa  a  v areáli  Auparku už ôsmy raz. Kedy? V nedeľu 2. júna 2019 od 10:00 do 17:00 hod.

Vlani prišlo príjemne a užitočne stráviť MDD na rodinnú akciu viac ako desať tisíc usmiatych a spokojných ľudí. Počas dňa sa registrovalo viac ako 2000 detí. Tento rok sme pripravení na našu palubu, teda Na palubu jednorožca, vziať každého, kto sa rád usmieva. Budeme spievať na koncerte TOMÁŠA BEZDEDU & BAND, exkluzívne uvidíte SHOW PROGRAM Čestnej stráže Ozbrojených síl Slovenskej republiky a na záver je pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU. V s t u p   j e   v o ľ n ý !

Na DETI bude pri REGISTRÁCII, priamo v Auparku v čase od 10:00 do 14:00 čakať informačný leták a originálna HRACIA KARTA, s ktorou budú môcť absolvovať 20 atraktívnych STANOVÍŠŤ rozmiestnených po celom Sade Janka Kráľa. SÚŤAŽIACI, uvidia záchranársku TECHNIKU a tiež si užijú ukážky práce zásahových jednotiek akými sú polícia, hasiči, záchranári,  kynológovia a mnohí ďalší. Po úspešnom absolvovaní každého stanovišťa získajú deti  na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Na deti, ktoré  absolvujú všetky stanovištia, zozbierajú všetky písmená tajničky a správne ju vyplnia čaká žrebovanie o fantastické ceny: VÍKENDOVÝ RODINNÝ POBYT na 2 noci v hoteli Health Spa Resort Esplanade**** s polpenziou, wifi a vstupom do Vodného a saunového sveta od spoločnosti KÚPELE PIEŠŤANY a na cestu AUTO PEUGEOT od FINAL - CD s plnou nádržou, LET BALÓNOM, VIP EXKURZIA V TV JOJ, VSTUPENKY do divadla La Komika a iné zaujímavé ceny. Záštitu nad akciou prevzal starosta Petržalky Ján Hrčka.

O pohodlie a zábavu detí sa bude počas celého dňa starať viac ako 200 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka. NA STANOVIŠTIACH SA PREDSTAVIA: KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ BRATISLAVA, HASIČSKÝ A ZÁCHRANNÝ ZBOR SR, NÁRODNÁ TRANSFÚZNA SLUŽBA SR, SLOVENSKÝ ČERVENÝ KRÍŽ, ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA BRATISLAVA, VOJENSKÁ POLÍCIA, KULTÚRNE ZARIADENIA PETRŽALKA, MATERSKÉ CENTRUM  BUDATKO, ZÁHRADNÉ CENTRUM KULLA, ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE,  CAMP WONDERLAND, TOYETO - VNÍMAVÉ HRAČKY, CHAMELEON LAND, LIONS, DENDRIT KANIS, AUPARK, FINAL-CD - Najväčší  slovenský predajca automobilov, PAULA DR. OETKER, MISIA, ZIPPY, ELTMA, AVON a RÁDIO VIVA.

PRIPRAVENÉ SÚ TIEŽ SPRIEVODNÉ AKCIE: zábavná zóna, čitáreň, kreslenie na chodník, meranie zraku, canisterapia,  množstvo maskotov v životnej aj nadživotnej veľkosti a veľa ďalších prekvapení.

Pripravené je aj niečo len PRE DOSPELÁKOV. BUDÚ MÔCŤ DAROVAŤ KRV PRIAMO NA AKCII V MOBILNEJ JEDNOTKE Z NÁRODNEJ TRANSFÚZNEJ SLUŽBY SR v čase od 10:00 do 14:00 hodiny. Ráno pred odberom -   darca by mal prísť oddýchnutý, vyspatý, vypiť asi pol litra čaju alebo vody, zjesť ľahké beztukové raňajky - rožok, med, džem alebo banán. Minimálne šesť hodín pred odberom nefajčite, aspoň 12 až 14 hodín nepite alkohol a deň pred odberom sa nevystavujte psychickej a telesnej námahe. Vynechajte tréningy či návštevu posilňovne. Darovanie krvi vám zaberie iba hodinu a môže rozhodnúť o záchrane ľudského života.

Deti z projektu Na palube jednorožca sa predstavia ako figuranti počas simulovaných ukážok pri súťaži družstiev ZŠ v poskytovaní Prvej pomoci pod názvom Dieťa života s podtitulom Zachrániť život je jednoduchšie ako ho splodiť, pod odbornou garanciou prezidenta Slovenského Červeného kríža doc. MUDr. Viliam Dobiáš, PhD., nad ktorou prevzala záštitu ministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR JUDr. Mgr. Martina Lubyová, PhD. Túto súťaž podporil Bratislavský samosprávny kraj a Trnavský samosprávny kraj.

Na PÓDIU VYSTÚPI ČESTNÁ STRÁŽ OZBROJENÝCH SÍL SR, TOMÁŠ BEZDEDA & BAND a na úplný záver celého podujatia je pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

penova
Ďakujeme z  úprimného  srdca  za  dôveru  a  podporu  našim  partnerom a spolupracovníkom.  Je nám veľkou cťou Vás aj v ich mene už po ôsmy raz POZVAŤ Na palubu jednorožca. A samozrejme ÚPLNE ZADARMO!

VŠETCI DOSPELÍ BOLI RAZ DEŤMI, NO MÁLOKTORÍ Z NICH SA NA TO PAMÄTAJÚ. Ďakujem, že Vy sa pamätáte...

Zdroj: petrzalka.sk
Podobné podujatia
VÝSTAVA: Hrady kráľa Mateja
TT
VÝSTAVA: Hrady kráľa Mateja

Príďte na výstavu „Hrady kráľa Mateja “, ktorá je pripravená...

48.Bardejovský jarmok
PO
48.Bardejovský jarmok

Desiatky zaujímavých vystúpení na Radničnom námestí, v priebehu 4. dní,...

Predstavenie: ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana?
BA
Predstavenie: ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana?

Zážitková divadelná show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu...

Komentáre