16. január 2018 / Meniny má Kristína
Skupina rodinných portálov:

Letné zahraničné tábory od CK Úsmev

CK Úsmev má najširšiu ponuku detských táborov z ktorých si vyberie naozaj každý.
Letné zahraničné tábory od CK Úsmev

CK Úsmev je jednou z prvých a najdlhšie pôsobiacich CK pre deti. Ponúkame: jazykové tábory, dobrodružné tábory, športové tábory, umelecké tábory, vojenské a akčné tábory, tábory s koníkmi, špeciálne tábory pre mladšie deti, a mnoho ďalších.

Radi by sme upútali vašu pozornosť na naše tábory v zahraničí. Tu sme absolútnym lídrom v ponuke detských táborov na Slovensku. V našej zahraničnej ponuke dominujú letné jazykové pobyty v Anglicku:

Počas obidvoch zájazdov deti čaká bohatý poznávací program a samozrejme dopoludňajšia výučba v niektorej z univerzít. Tú sú deti rozdelené do skupín podľa jazykovej zdatnosti a na konci pobytu dostane každý účastník certifikát o absolvovaní. Pobyt je zatraktívnený ubytovaním v anglických rodinách, v ktorých si môže každý svoje jazykové zdatnosti vyskúšať v praxi. Preto je dobre aby sa hlavne vo Worthingu účastníci ubytovávali po jednom v každej rodine.

1 (114)

Najtradičnejšie a najobľúbenejšie z našej ponuky sú tábory pri mori.

  • S CK Úsmev sa môžu deti vykúpať v Čiernom mori, v Bulharsku alebo v Jadranskom mori v Chorvátsku alebo v Taliansku. Každé miesto má svoje výhody. 
  • Kde je slovenské more? Vraj v Chorvátsku. Škoda, že si to nemyslia aj Chorváti :). Každopádne je to najbližšie, more a je najčistejšie.
  • Bulharsko má jemné pieskové pláže, more tmavšie a ceny v obchodoch nižšie. Žiaľ je trochu ďalej.
  • Taliansko je vzdialené „tak akurát“, pláže majú tiež pieskové ale ceny trochu vyššie.

1 (134)

Najdôležitejšie je, že všetky strediská sú overené, bezpečné a naše deti tam majú radi, pretože ich čuduj sa svete, považujú za najdisciplinovanejšie. To je ale samozrejme aj zásluha animátorov CK Úsmev

CK Úsmev sa špecializuje práve na zahraničné tábory a preto môžeme s hrdosťou vyhlásiť, že na Slovensku nenájdete spoľahlivejšieho a skúsenejšieho touroperátora. Je to síce samochvála ale nakoniec máte možnosť sa o kvalite našich služieb presvedčiť. Okrem personálu osvedčených stredísk zabezpečuje kvalitu našich pobytov pri mori aj kolektív animátorov. Neposielame žiadnych neskúsených nováčikov a ak sa objavia, tak len v kombinácii so starými táborovými vlkmi resp. vlčicami ktorí menežujú aj niekoľko turnusov za sebou. Naše pobyty tak majú zabezpečenú aj organizačnú a programovú kontinuitu.

DSC06960

Novinkou v našom portfóliu pobytov sú zájazdy pre 18-26! Spĺňajú všetky predstavy čerstvo dospelých dovolenkárov. Žiaden program, žiadne na nervy idúce menšie deti, žiadny moralizujúci „staršinovia“. Absolútna sloboda, nočný život a bohatý „pitný režim“. Bližší opis týchto pobytov asi pre potreby tohoto portálu nie je potrebný …

kamsdetmi

Ako vidíte máme všetko, stačí si len vybrať. Tábor pre Vaše dieťa začína kliknutím SEM.

Zdroj: ckusmev.sk
Podobné podujatia
Cvičenie s deťmi v šatke/nosiči
NR
Cvičenie s deťmi v šatke/nosiči

Chcete po pôrode vrátiť svojmu telu kondíciu, spevniť svalstvo, uľaviť...

Divadielko: Snehová kráľovná
BA
Divadielko: Snehová kráľovná

Najznámejší rozprávkar ožíva, aby nám rozpovedal mrazivý príbeh o ľadovej...

Divadielko: Myška nie je líška
BA
Divadielko: Myška nie je líška

Lišiak Ryšiak a myška Kajka Utekajka sú na zemi nepriatelia...

Festival: Národný Tanečný dom
BA
Festival: Národný Tanečný dom

Interaktívny zimný festival tradičnej kultúry v jej mnohorakých podobách...

Interaktívna výstava: Kaleidoskop vedeckých hračiek
TT
Interaktívna výstava: Kaleidoskop vedeckých hračiek

Elektrárňa Piešťany v spolupráci s OZ Vedecká hračka pre Vás...

Komentáre