22. august 2017 / Meniny má Tichomír
Skupina rodinných portálov:

Letné zahraničné tábory od CK Úsmev

CK Úsmev má najširšiu ponuku detských táborov z ktorých si vyberie naozaj každý.
Letné zahraničné tábory od CK Úsmev

CK Úsmev je jednou z prvých a najdlhšie pôsobiacich CK pre deti. Ponúkame: jazykové tábory, dobrodružné tábory, športové tábory, umelecké tábory, vojenské a akčné tábory, tábory s koníkmi, špeciálne tábory pre mladšie deti, a mnoho ďalších.

Radi by sme upútali vašu pozornosť na naše tábory v zahraničí. Tu sme absolútnym lídrom v ponuke detských táborov na Slovensku. V našej zahraničnej ponuke dominujú letné jazykové pobyty v Anglicku:

Počas obidvoch zájazdov deti čaká bohatý poznávací program a samozrejme dopoludňajšia výučba v niektorej z univerzít. Tú sú deti rozdelené do skupín podľa jazykovej zdatnosti a na konci pobytu dostane každý účastník certifikát o absolvovaní. Pobyt je zatraktívnený ubytovaním v anglických rodinách, v ktorých si môže každý svoje jazykové zdatnosti vyskúšať v praxi. Preto je dobre aby sa hlavne vo Worthingu účastníci ubytovávali po jednom v každej rodine.

1 (114)

Najtradičnejšie a najobľúbenejšie z našej ponuky sú tábory pri mori.

  • S CK Úsmev sa môžu deti vykúpať v Čiernom mori, v Bulharsku alebo v Jadranskom mori v Chorvátsku alebo v Taliansku. Každé miesto má svoje výhody. 
  • Kde je slovenské more? Vraj v Chorvátsku. Škoda, že si to nemyslia aj Chorváti :). Každopádne je to najbližšie, more a je najčistejšie.
  • Bulharsko má jemné pieskové pláže, more tmavšie a ceny v obchodoch nižšie. Žiaľ je trochu ďalej.
  • Taliansko je vzdialené „tak akurát“, pláže majú tiež pieskové ale ceny trochu vyššie.

1 (134)

Najdôležitejšie je, že všetky strediská sú overené, bezpečné a naše deti tam majú radi, pretože ich čuduj sa svete, považujú za najdisciplinovanejšie. To je ale samozrejme aj zásluha animátorov CK Úsmev

CK Úsmev sa špecializuje práve na zahraničné tábory a preto môžeme s hrdosťou vyhlásiť, že na Slovensku nenájdete spoľahlivejšieho a skúsenejšieho touroperátora. Je to síce samochvála ale nakoniec máte možnosť sa o kvalite našich služieb presvedčiť. Okrem personálu osvedčených stredísk zabezpečuje kvalitu našich pobytov pri mori aj kolektív animátorov. Neposielame žiadnych neskúsených nováčikov a ak sa objavia, tak len v kombinácii so starými táborovými vlkmi resp. vlčicami ktorí menežujú aj niekoľko turnusov za sebou. Naše pobyty tak majú zabezpečenú aj organizačnú a programovú kontinuitu.

DSC06960

Novinkou v našom portfóliu pobytov sú zájazdy pre 18-26! Spĺňajú všetky predstavy čerstvo dospelých dovolenkárov. Žiaden program, žiadne na nervy idúce menšie deti, žiadny moralizujúci „staršinovia“. Absolútna sloboda, nočný život a bohatý „pitný režim“. Bližší opis týchto pobytov asi pre potreby tohoto portálu nie je potrebný …

kamsdetmi

Ako vidíte máme všetko, stačí si len vybrať. Tábor pre Vaše dieťa začína kliknutím SEM.

Zdroj: ckusmev.sk
Podobné podujatia
September v BIBIANE
BA
September v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Bardejovský jarmok 2017
PO
Bardejovský jarmok 2017

Mesto Bardejov pozýva na tradičný Bardejovský jarmok.

Detská škola varenia
BA
Detská škola varenia

Milujú vaše deti varenia alebo sa chcú naučiť variť zdravo?

Pivobrana BeerFest 4
BA
Pivobrana BeerFest 4

Na svoje si prídu aj rodičia s deťmi, nebude chýbať...

Dni obce Stará Kremnička
BB
Dni obce Stará Kremnička

575. výročie prvej písomnej zmienky.

Komentáre